Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Funkciófejlesztő mérnököt keresünk osztrák automotive-os céghez
Budapest, 11. kerület

Részletes leírás

Juniorok, pályakezdők, és végzés közeli mérnökök!

Gondolkoztál már azon hogy milyen funkcióval látnál el autókat?
Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobb mérnökök között szeretnél dolgozni?
Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem kreatívan alkotni, teremteni akarsz?
Kiválóan megérteted magad és megérted a komplex feladatokat? A magas szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Jelentkezz a pozícióra!

Feladatok:

• Munkád során a jármű-hajtáslánc különböző elemeinek (pl. belsőégésű motor, nyomatékváltó) funkcióit fejlesztheted/tesztelheted grafikus programozási technológiával (Matlab/Simulink),
vezérlő és diagnosztikai funkciók fejlesztését végezheted,
kutatás-fejlesztési projektekben vehetsz részt.
• A fejlesztett modulok tesztje (MIL, SIL, HIL) is a feladatkörödhöz tartozik
• Ahogy a fejlesztett szoftver dokumentációja is.

• Mechatronika / Villamosmérnöki / Gépészmérnöki / Közlekedésmérnöki / Informatikus végzettség (MSc előny),
• Matlab/Simulink tapasztalat
• Csoportmunka
• Jó kommunikációs képességek

Előnyt jelent

• Német nyelvtudás
• Autóipari fejlesztési tapasztalat,
• CAN, Flexray, AUTOSAR tapasztalat
• ISO26262 ismeret
• szabályozástechnika,
• követelmény menedzsment, verzió-kezelő rendszerek ismeret

Szükséges nyelvtudás

Tárgyalóképes angol

Amit a megbízónk kínál

• vonzó fizetés
• érdekes szakmai feladatok
• stabil céges háttér
• karriertervezés

Szükséges dokumentumok

fényképes, angol nyelvű szakmai cv