Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Hardver Fejlesztő - Elektronikai terület
Budapest, XI. kerület

/* Családias hangulat || Bónuszrendszer || Változatos feladatok || Gyors eredmények */

2014-ben alakult, tömegközlekedési eszközökhöz elektronikákat gyártó cég keres lelkes csapatába HW fejlesztőt.

A családias, kis magyar cég budai irodáját bővíti, és olyan HW fejlesztőt keresnek, aki az áramkörök megtervezése mellett a hardver felprogramozását is szeretné csinálni. A munkakörnyezet jellemzően ARM mikroprocesszoros környezet.

Feladatok:
• Újonnan fejlesztett mikrovezérlős áramkörök tervezése és beüzemelése
• Gyártási dokumentációk kezelése
• Kisebb beágyazott SW fejlesztő munkák

Szükséges SoftSkill:
• Kreativitás
• Alapos adminisztráció
• Eredményorientált gondolkodás
• Jó csapatmunka
• Kiváló kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség

• Villamosmérnök végzettség, esetleg folyamatban lévő aktív tanulmányok
• Szakmai tapasztalat áramkör tervezése, tesztelése területén
• Hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek
• Fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete

Előnyt jelent

• C nyelv ismerete, ideális esetben egy éves gyakorlat
• önálló projekt bemutatása (pl. hobby projekt)

Szükséges nyelvtudás

Angol szakmai, dokumentáció írás és olvasás

Amit a megbízónk kínál

• Modern munkakörnyezet, családias cég
• Alapbér + cafetéria + teljesítményarányos bónusz
• Változatos, kihívást nyújtó mérnöki feladatok
• Gyors visszajelzés a „termék” használhatóságával kapcsolatban

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz