Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Közvilágítási projektmérnök - gyengeáram - céges autó - lakhatási támogatás
Budapest 13. kerület, belföldi utazásokkal

/* villamosmérnök || építőipar || mobilitás || ügyfélkapcsolat */

Ügyfelünk élenjáró vállalatként a lehető legjobb megoldásokon dolgozik a jövő kulcsfontosságú területein, mint megújuló energiaforrások, az okos, rugalmas energiahálózatok. Szeretik a sokszínűséget, az újító ötleteket, ezért teljes szívvel támogatják azokat a munkatársakat, akikben elég szenvedély van, hogy energiájukkal alakítsák a jövőt.
A cég változatos projektmérnöki munkakört kínál budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:
• Közvilágítási projektek értékesítésének műszaki támogatása, a projektek kivitelezési folyamatának irányítása, ellenőrzése, határidők betartása, kapcsolattartás a megrendelővel.
• Energiahatékonysági projektek kivitelezési munkálatainak folyamatos koordinálása.
• Részvétel az alvállalkozók és a beszállítók megversenyeztetésében.
• Alvállalkozói és projekt szerződések műszaki előkészítésében való közreműködés. Engedélyeztetések biztosítása.
• A kivitelezés minőségének és a technológiai követelményeknek az ellenőrzése.
• A költségek meghatározott szinten tartása, szerződésszerű műszaki teljesítés biztosítása.
• Közvilágítási modernizációs tervek készítése.
• Együttműködés a sales, marketing, hálózati és egyéb szakterületekkel.
• A jogszabályi változások és a piaci fejlemények nyomonkövetése.
• A munkavégzés heti 1-2 nap utazással jár belföldön.

Kulcs kompetenciák

• Villamosmérnöki diploma
• 2-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Építőipari szabályozások, engedélyeztetési eljárások ismerete.
• Nagyfokú mobilitás.
• B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat.

Előnyt jelent

• Automatika/Smart rendszerek ismerete.
• Gyengeáramú rendszerek ismerete (WIFI, CCTV, IT).
• Felelős műszaki vezetői engedély.
• Műszaki ellenőri jogosultság.
• Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás.

Szükséges softskillek:
• önálló döntéshozatal
• kiváló problémamegoldó képesség
• szervezőkészség

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelv alapszintű ismerete

Amit a megbízónk kínál

• Céges autó - magáncélra is használható (benzinkerettel)
• Cafetéria
• Éves bónusz
• Évi 20 nap home office
• Modern irodaház
• Műszaki ellenőri jogosultság megszerzésének támogatása
• Lakhatási támogatás
• Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
• Kedvezményes áramvételezési lehetőség

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretén belül.
A kiválasztás folyamat az ügyfélnél 2 körös, két személyes interjút követően történik az ajánlatadás.

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és felvesszük Veled a kapcsolatot!

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz