Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Veszprém - Villamosmérnök - Erősáram - Pályakezdő pozíció betanítással!
Veszprém 70% iroda, 30% belföldi utazás
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Részletes leírás

/* Betanítás || Pályakezdő || Lakhatási támogatás */

Ügyfelünk élenjáró vállalatként a lehető legjobb megoldásokon dolgozik a jövő kulcsfontosságú területein, mint megújuló energiaforrások, az okos, rugalmas energiahálózatok és az újszerű ügyfélmegoldások. Szeretjük a sokszínűséget, az innovációt, az újító ötleteket, ezért teljes szívvel támogatjuk azokat a munkatársakat, akikben elég szenvedély van, hogy energiájukkal alakítsák a jövőnket.
Partnerünk változatos mérnöki munkakört kínál veszprémi munkavégzéssel.

Feladatok:

• A kis- és középfeszültségű hálózat műszaki felügyelete a veszprémi területen
• Új fogyasztók (rendszerhasználók) hálózati csatlakozási feltételeinek meghatározása
• Az induló és zajló hálózatfejlesztési és karbantartási, illetve az ügyfelek által megrendelt változtatásokra irányuló projektek átfogó koordinációja
• A munkaterület és műszaki átadás megszervezése, dokumentálása, alvállalkozók munkavégzésének ellenőrzése technológiai és munkavédelmi szempontból
• Káresetek, hálózati minőségpanaszok kivizsgálása, beérkező adatok és üzemzavarok elemzése
• Adatszolgáltatás, közműnyilatkozatok kiadása, hálózattal kapcsolatos dokumentációk kezelése

• Villamosmérnök végzettség (BSC), esetleg végzés közeli állapot
• Kis és középfeszültségű hálózatok
ismerete
• B kategóriás jogosítvány
• Proaktív, változásokra nyitott szemlélet

Pályakezdők jelentkezését is várják!

Előnyt jelent

• Erősáramú szakirány
• Erősáramú technikus bizonyítvány
• Releváns szakmai tapasztalat
• SAP és/vagy AutoCAD ismeret

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol ismerete főleg írásban

Amit a megbízónk kínál

• Betanítás (6 hó)
• Cafeteria - 284000/év
• Mobilhasználat - céges flotta
• Rugalmas munkaidő
• A próbaidő lejártával 15%-os fix bérjuttatás az alapbéren felül
• Bónusz
• Az öngondoskodást önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulással támogatják
• Kiegészítő egészségügyi biztosítás
• 18 hónapig albérleti támogatás

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretén belül.
A kiválasztás folyamat az ügyfélnél 1 körös, a szakmai interjút követően megtörténik az ajánlatadás.

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és felvesszük Veled a kapcsolatot!

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz