Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Junior és senior szint - Irányítástechnikai mérnök - Gyengeáram - Kiküldetések
Budapest, 14. kerület (30% külföld)

/* Irányítástechnika || multi || külföld || aktív angol || alkalmazott */

A cég a világ vezetői technológiai vállalatai között jelen van. A mai napig meghatározó szerepe van a fejlődésben és modernizációban.
Magyarországon jelenleg közel 3000 embert foglalkoztat.

A cég lehetővé teszi dolgozói számára, hogy a jövő építésén és fejlődésén dolgozzanak, ehhez minőségi támogatást nyújt számukra.

A munka során a következő feladataid lesznek:

• Ügyfelünk által szállított erőművi komponensek és rendszerek (gőzturbinák, kazánok, víz-gőz körfolyamat) folyamatirányító rendszereinek
(mérés, vezérlés, szabályozás) tervezése és
üzembe helyezése
• A dokumentációban megadott szakmai
útmutatások és a nemzetközi sztenderdek
követése a normáknak megfelelően
• Az üzembe helyezésen dolgozó munkatársak szakmai irányítása
• Határidők betartása, beszámolók,
dokumentációk készítése
• Az üzembe helyezett rendszer átadása az ügyfél kinevezett szakemberei részére egy „Training on the Job” oktatás keretében

• Villamosmérnöki végzettség - irányítástechnikai szakirányon - gyengeáramú ismeretekkel
• Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
• Oktatásban, tudásátadásban alkalmazható kompetenciák
• Nagyfokú mobilitás: folyamatos részvétel 2-3 hónapos külföldi projekteken, a munkaidő 30%-át külföldön töltik a kollégák

Előnyt jelent

• Német nyelvismeret
• Hasonló irányítástechnikai területen szerzett munkatapasztalat
• Külföldi munkatapasztalat
• Erőművi munkatapasztalat
• MS Office magas szintű ismerete

Szükséges softskillek:
• proaktivitás
• önálló munkavégzés
• kiváló alkalmazkodó képesség
• minőségorientált személyiség

Szükséges nyelvtudás

Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

• Versenyképes juttatási csomag
• Modern, nemzetközi munkakörnyezet
• Cafeteria
• Kiküldetésekhez kapcsolódó napi díj

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretén belül.
A kiválasztás folyamat az ügyfélnél általában egy körös, a szakmai interjút követően megtörténik az ajánlatadás.

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és felvesszük Veled a kapcsolatot!

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz