Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Tapasztalt szervízmérnök- Áramellátási szakértő - szünetmentes áramellátó rendszerek terület
Budapest központi iroda, 14. kerület + heti 2-3 nap vidéki utazás

/* Középfokú angol || Jogosítvány || Utazás || Céges autó || Teljes állás */

A cég egy 10 fős családi vállalkozás, ami több, mint 20 éve értékesít hálózati és távközlési alkalmazásokhoz komplett szünetmentes áramellátó rendszereket, illetve ehhez kapcsolódóan nyújt szaktanácsadást, telepítést és országos szervízszolgáltatást.

A villamosmérnök kollégák feladatai:
• Áramellátó rendszerek (UPS és 48VDC) telepítése és karbantartása, szervízelése
• Műszaki javaslatok, megoldások kidolgozása

A cég, ha szükséges, fél éves betanítást biztosít a villamosmérnök kollégának.

• Villamosmérnöki végzettség (erősáram vagy teljesítményelektronika előny)
• Gyakorlatorientált beállítottság
• Nagyfokú mobilitás, a feladat belföldi utazásokkal jár
• Erősáramú hardveres tanulmányok, érdeklődés, tapasztalat
• Berendezés szervíz tapasztalat
• Erősáramú kivitelezési gyakorlat
• Autóvezetési gyakorlat
• Jogosítvány (B kategóriás)
• Számítógép használat, MS Office ismeret

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás, szóban is aktív

Amit a megbízónk kínál

• Főállású munkaviszony, teljes bejelentés
• Érdekes feladatok, fejlődési lehetőség, továbbképzések külföldön
• Jövedelem: alapbér + cafeteria + teljesítményarányos jutalom
• Karrierlehetőség
• Egyéb: notebook, mobiltelefon, szervízautó

Ügyfelünk kiválasztási folyamatára tanácsadóink segítenek felkészülni egy interjú keretein belül.

Kiválasztási folyamat:
1. Interjú a szakmai vezetővel, aki az ügyvezető
2. Interjú a gazdasági vezetővel
Gyakran a két interjú egy napon történik.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz