Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Közel áll hozzád a beágyazott C fejlesztés és a hardvermérnöki terület is? Családias kis magyar cég keresi beágyazott fejlesztőmérnökét Budára!
Budapest, XI. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Otthon vagy a beágyazott fejlesztésben? Vittél már végig több projektet? Ismered a beágyazott fejlesztés speciális gondolkodásmódját? Szívesen dolgoznál egy 10 fős mérnökirodának?

Ügyfelünk pont a Te önéletrajzodat várja!
Modern, 11. kerületi irodájukban változatos feladatok várnak Rád.

A 2014-ben alakult, tömegközlekedési eszközökhöz elektronikákat gyártó cég lelkes csapatába keresi standard, és senior beágyazott fejlesztőjét.

Feladatok:
• ARM környezetben hardverközeli szoftverfejlesztés
• Újonnan fejlesztett áramkörök beüzemelése

Szükséges "Softskillek":
• Alapos adminisztráció
• Eredményorientált gondolkodás
• Jó csapatmunka
• Kiváló kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség
• Kreativitás

Kulcs kompetenciák

• Villamosmérnök vagy mérnök informatikus diploma
• Minimum 3 év szakmai tapasztalat beágyazott fejlesztés területén
• C programozási tudás valós idejű beágyazott környezetben
• Hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek
• Fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete

Előnyt jelent

• Assembly és C++ ismerete
• Szenzorkezelés, rádiókommunikáció, GPS, GPRS területen szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol (dokumentáció írás és olvasás)

• Modern munkakörnyezet, családias kis cég, alapbér+cafetéria+
teljesítményarányos bónusz
• Változatos, kihívást nyújtó mérnöki feladatok
• Gyors visszajelzés a „termék” használhatóságával kapcsolatban

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz