Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Fiatalos, professzionális csapat keresi új junior és senior villamosmérnök tervező kollégáját napelemes kiserőmű területre!
Fiatalos, professzionális csapat keresi új junior és senior  villamosmérnök tervező kollégáját napelemes kiserőmű területre!
Budapest, 6. kerület

A cég 2009-ben alakult, úttörőnek számít az ipari méretű erőművi rendszerek és kiserőművek fejlesztésében, kivitelezésében.
Egy jó hangulatú, rugalmas csapat keresi lelkes, junior és senior kollégáját a villamosmérnök tervező pozícióra.

Feladatok:

• Napelemes kiserőművek és HMKE rendszerek tervezése, műszaki előkészítése
• Engedélyezési feladatok koordinálása
• Kiviteli tervek készítése, felülvizsgálata
• Kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, műszaki munkatársakkal, alvállalkozókkal
• Dokumentálás, kimutatás és tervezési státuszok ellenőrzése
• Megvalósuló, megvalósult rendszerek folyamatos dokumentálása, az átadási dokumentáció elkészítése
• Mentorálás, betanítás (senior kolléga esetében)

Szükséges "softskill":
• Jó problémamegoldó készség
• Mérnöki szemlélet
• Precizitás
• Önállóság

A munkakör rendszeres vidéki utazásokkal jár.

MSC képzés melletti munkavégzés junior esetében elképzelhető.
Alvállalkozók jelentkezését is várjuk.

Kulcs kompetenciák

• Villamosmérnök végzettség, erősáramú szakirány
• 1-10 éves releváns szakmai tapasztalat (keresünk junior és senior kollégát is)
• Tervezés előkészítési tapasztalat
• Autocad mély ismerete
• „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előnyt jelent

• Villamos tervezői jogosultság (HMKE)

Szükséges nyelvtudás

Középfokú aktív angol és / vagy német nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Kellemes munkakörnyezet a belvárosban, az Andrássy úton
• Versenyképes jövedelem
• 2 év után munkáltatói hitel felvételi lehetőség lakásvásárlási célra
• Pool car használat
• Szakmai fejlődés, változatos projektek

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz