Junior és senior PLC programozót keresünk ipari robotok vezérlésére, szakértő csapatba!
Sződ + országszerte ügyfeleknél

Van vezetői engedélyed? Szereted járni az országot? Értesz a robotcellák, és célgépek beüzemeléséhez? Tudsz PLC-ben programozni? Náluk a helyed!

A cég nagy autóipari és FMCG ügyfélkörnek dolgozik, teljes Magyarország területén. A keresett kolléga munkaidejének 70%-ában az ügyfélnél 30%-ában a cég irodájában fog dolgozni. Minden munkavállaló betanítást kap a feladatokkal kapcsolatban!

Jelenleg 1-3 év közötti PLC programozási tapasztalattal keresnek kollégákat. Diploma nem feltétel a pozíció betöltéséhez!

Feladatok:
• Az ország különböző pontjain robotcellák, célgépek beüzemelése, programozása.
• Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról.

Softskillek:
• kommunikáció képesség
• önállóság
• jó problémamegoldó készség
• rugalmasság
• terhelhetőség

A munkakör betöltéséhez B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat szükséges. A cég a munkavégzéshez pool car-t biztosít.

Kulcs kompetenciák

• műszaki végzettség
• 1 év PLC programozási tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Előnyt jelent

• Ipari automatizálási területen szerzett tapasztalat
• Robotprogramozásban szerzett tapasztalat
• Step7 és/vagy TIA portál és/vagy Omron haladó szintű ismerete
• Hálózati kommunikáció ismerete:
Profibus/Profinet/Ethernet/TCP/IP/DeviceNet
• Autocad, Autodesk Inventor ismeret

Szükséges nyelvtudás

Angol és/vagy német alapszintű nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• vonzó bér, laptop, mobiltelefon, pool car
• szakmai fejlődési lehetőség
• stabil céges háttér
• kellemes munkakörnyezet.

Szükséges dokumentumok

szakmai önéletrajz