Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Gyógyíts a C nyelv erejével! Junior és Senior beágyazott szoftverfejlesztőket keresünk onkológiai eszközöket gyártó céghez! Külföldi jelölteket is várunk a csapatba!
Budaörs

Szoftverfejlesztőként, villamosmérnökként szeretnél hozzájárulni a beteg emberek gyógyításához?
Nem kell orvosnak lenned ahhoz, hogy ez megvalósuljon!

Daganatos betegek gyógyítására szolgáló onkológiai eszközök gyártásával foglalkozó cég keres szoftverfejlesztő munkatársakat, junior és senior pozíciókba. A csapatban külföldi kollégák is dolgoznak, lehetőséged van az angol nyelv használatára a munka során.

Feladat:
• Szoftverfejlesztés orvosi műszerekhez C nyelven 8, 16 és 32 bites környezetben
• kód analízis és optimalizálás
• Minőségirányítási rendszer szerinti dokumentáció
• modul- és rendszerkövetelmények specifikálása
• szoftverfunkciók analizálása, tervezése
• Automatikus szoftver tesztelő eszközök fejlesztése.
• Tesztelési és validálási protokollok készítése.
• Szoftver tesztelés

Külföldi jelöltek jelentkezését is várjuk!

Kulcs kompetenciák

• ANSI-C programozási nyelv ismerete
• Erős dokumentációs készség
• Villamosmérnök, bionikus, orvosbiológiai mérnök vagy mérnökinformatikus végzettség
• 1-5 éves C fejlesztői tapasztalat (junior és senior kollégát is keresünk)

Előnyt jelent

• Egészségügyi mérnök diploma
• Microchip mikrokontrollerek ismerete
• Beágyazott rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Rugalmasság és felelősségvállalás
• Kezdeményezőképesség, kreatív gondolkodásmód
• Önálló problémafeltárás és -megoldás képessége

Kommunikáció szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban, valamint szakmai angol stabil ismerete.

Munkavégzés helye

Budaörs

Amit a megbízónk kínál

• Stabil vállalati háttér
• szakmai fejlődés, kihívások, ingyenes nyelvtanulási lehetőség
• színvonalas munkakörnyezet
• versenyképes fizetés
• hosszú távú munkalehetőség
• rugalmas munkaidő
• utazási támogatás

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz + referencia munkák