Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Senior hardvermérnököt keresünk onkológiai eszközöket gyártó céghez!
Budaörs

Villamosmérnökként szeretnél hozzájárulni a beteg emberek gyógyításához? Nem kell orvosnak lenned ahhoz, hogy ez megvalósuljon!

Daganatos betegek gyógyítására szolgáló onkológiai eszközök gyártásával foglalkozó cég keres szoftverfejlesztő munkatársakat, junior és senior pozíciókba. A csapatban külföldi kollégák is dolgoznak, lehetőséged van az angol nyelv használatára a munka során.

Feladat:
• orvostechnikai termékek és technológiák tervezése, fejlesztése, gyártási és tesztelési tevékenység támogatása
• verifikációs, validációs tesztek tervezése, végrehajtásának koordinálása
• termékdokumentáció összeállítása karbantartása angol és magyar nyelven
• villamosmérnök kollégák szakmai felügyelete, támogatása
• szabványmegfelelőségi eljárásokban való részvétel
• részvétel termékutánkövetési szervíz feladatokban

Kulcs kompetenciák

• felsőfokú szakirányú szakképzettség
• minimum 5 éves ipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat
• alapos ismeretek a nyomtatott áramkörök tervezése valamint elektrotechnikai területén
• hibakeresésben, tesztelésben szerzett tapasztalat
• méréstechnikai gyakorlat
• dokumentációs készség
• általános rádiótechnikai ismeretek
• Microsoft Office alkalmazások magas szintű ismerete
• valamely áramkörtervezést segítő szoftver magas szintű ismerete
• B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

• magas szintű szakmai ismeretek méréstechnikai területen
• RF ismeretek (LF, HF sáv)
• Beágyazott C és környezetének ismerete (ARM, RS232, SPI, I2C, CAN, FPGA, CPLD)
• C, ASM programozási ismeretek
• Erős dokumentációs készség
• Orvosi műszeriparban szerzett tervezői gyártói tapasztalat
• EMC ismeretek
• Releváns szabványok ismerete (IEC60601-1)

Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban (német nyelv ismerete előnyt jelent)

Munkavégzés helye

Budaörs

Amit a megbízónk kínál

• Stabil vállalati háttér
• szakmai fejlődés, kihívások, ingyenes nyelvtanulási lehetőség
• színvonalas munkakörnyezet
• versenyképes fizetés
• hosszú távú munkalehetőség
• rugalmas munkaidő
• utazási támogatás

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz