Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Junior ipari gázturbina üzembehelyező mérnököt keresünk külföldi kiküldetéses projektekre, kiemelt bérezéssel!
Külföld/világszerte (projektek között rendszeres pihenőidőt biztosítunk Magyarországon)

A cég a világ vezetői technológiai vállalatai között jelen van. A mai napig meghatározó szerepe van a fejlődésben és modernizációban.
Magyarországon jelenleg közel 3000 embert foglalkoztat.

A cég lehetővé teszi dolgozói számára, hogy a jövő építésén és fejlődésén dolgozzanak, ehhez minőségi támogatást nyújt számukra.

A munka során a következő feladataid lesznek:

• Ipari gázturbinák, generátorok üzembehelyezése, szinkronizációja gépész és gyakornok segítséggel
• Kapcsolat az ügyfelekkel és a projekt menedzsmenttel
• Jelentéstétel, dokumentumok naprakészen tartása
• A helyszíni szervizcsapat vezetése a minősítés után

A cég 1 éves speciális szakmai képzést és betanítást biztosít a pályázóknak, 3 éves tanulmányi szerződést írat alá a dolgozókkal.

Elvárások:
• Önálló, minőségorientált munkavégzés
• Csapatjátékos hozzáállás
• Kiváló alkalmazkodóképesség
• Nyitottság más kultúrák felé

• Villamos/gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök (BsC vagy MsC)
• Erősáramú, gyengeáramú, irányítástechnika, automatizálás, energetika szakirány
• 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
• Vezérlőrendszer ismerete (PCS7, T3000 preferencia)
• Nagyfeszültségű áram ismeretek
• MS Office alkalmazások ismerete
• Rugalmasság a külföldi projektek tekintetében
• Mechanikai és elektromos ismeretek
• Rugalmasság: Folyamatos részvétel akár 1 éves külföldi projekteken (világszerte)

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol nyelvtudás

• Technikai és szakértői támogatás a regionális képzési központokban
• Nemzetközi csapatban való munkavégzés
• Versenyképes, kiemelkedő juttatási csomag (alapbér, cafetéria, bónusz, napidíj a kiküldetésekkor, túlórapénz)
• Szakmai képzés, betanítás 1 év

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz