Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Szeretnél világot látni és villamosmérnöki munkát végezni? Van tapasztalatod erősáramú berendezések beüzemelésében? Olvass tovább!
Külföld / világszerte (a projektek között rendszeres pihenőidő Magyarországon)

A cég a világ vezetői technológiai vállalatai között van jelen. Több mint 130 éves múltra tekint vissza munkássága, amit Magyarországon folytat. A mai napig meghatározó szerepe van a fejlődésben és modernizációban. Magyarországon jelenleg közel 3000 embert foglalkoztat különböző mérnöki tevékenységekkel.

A cég lehetővé teszi dolgozói számára, hogy a jövő építésén és fejlődésén dolgozzanak, ehhez nagy támogatást nyújt mindenki számára.

A cég tanulmányi szerződést köt az új kollégákkal, akik speciális szakmai tréninget kapnak a vállalatnál.

Az új kolléga fő feladata az erőművi villamos komponensek és rendszerek üzembehelyezése.

Feladatkör részletei:

• Generátor védelmi és gerjesztő
berendezések (feszültség-, és meddő teljesítmény szabályozó)
üzembehelyezése.
• Az üzembehelyezésen dolgozó munkatársak szakmai
irányítása a betanulást követően
• Üzembehelyezési határidők betartása, beszámolók, dokumentációk készítése,
• Az üzembehelyezett rendszerek átadása az ügyfél kinevezett szakemberei részére egy oktatás keretében.
• A munka során a nemzetközi sztenderdek, illetve a szakmai dokumentációban megadott útmutatások követése

(Kiválasztási folyamat részei:
• videóinterjú
• személyes szakmai interjú)

Szükséges "softskillek":
• együttműködő, önálló, minőségorientált személyiség
• csapatszellem, kiváló alkalmazkodóképesség
• jó döntési és irányítási képesség
• határozottság, terhelhetőség
• nyitottság más kultúrák iránt

Kulcs kompetenciák

• Erősáramú villamosmérnöki végzettség
• Legalább 2-3 éves releváns munkatapasztalat
• Mobilitás: folyamatos részvétel általában 3-6 hónapos külföldi projekteken (világszerte),
• MS Office irodai alkalmazások magas szintű ismerete,
• Üzembehelyezői és karbantartói tapasztalat
• Villamos forgógépek és hajtások gyakorlati ismerete
• Forgógépes munkatapasztalat

Előnyt jelent

• Külföldi munkatapasztalat,
• Erőművi vagy forgógépes munkatapasztalat
• Spirotec (Digsi) védelmi relék ismerete
• Német, illetve további nyelvismeret
• Tervezési tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Aktív, magas szintű angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Teljesítményt elismerő jövedelemcsomag
• Modern, nemzetközi munkakörnyezet
• Versenyképes cafetéria csomag a munkakezdés napjától.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz