Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Szoftver minőségbiztosítási mérnököt keresünk a Continental-hoz Veszprémbe!
Veszprém
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Egy autóipari beszállító partnerünk részére keresünk villamosmérnök kollégákat több pozícióba. A cég két kollégával kívánja bővíteni a szoftver minőségbiztosítási csapatát. Lehetsz lelkes junior vagy tapasztalt mérnök, mindkét szinten van pozíció.

Milyen a munkakörnyezet?
Szimpatikus, innovatív cég zöldövezetben, kellemes juttatásokkal, a közelben tenisz, squash, spinning, edzőterem, uszoda, stb. Van bicikliút a Balatonig, és vitorlázni is megtanulhatsz, ha kedved tartja.

Nézzük a caferetiát:
Minden hónapban adott összeghatárig az alábbi szolgáltatásokból választhatsz:
- Meleg étkezés
- Erzsébet utalvány
- SZÉP kártya és annak mindegyik zsebe
- Egészségpénztári befizetések
- Helyi járat bérlet
- Önkéntes nyugdíjpénzár

Szeretnél fejlődni?
A cég nagy hangsúlyt fektet a munkatársak képzésére.
Nemzetközi projekt teamben dolgoznak, így ezáltal is sokat tanulhatsz.

A feladatok:

- Elektronikus fékrendszerek fejlesztése és tesztelése
- Tesztek végrehajtása és kiértékelése
- Funkció és teszt specifikációk dokumentálása
- Más fejlesztő központokkal, autógyártók fejlesztési és teszt osztályaival való kapcsolattartás
- Beágyazott szoftverfejlesztési és tesztelési tevékenységhez kapcsolódó minőségbiztosítási
feladatok teljes körű ellátása
- Szoftver minőségbiztosítási folyamatok, valamint eszközök és alkalmazások kialakítása,
fejlesztése és oktatása
- A folyamatok működésének és betartásának nyomonkövetése, ellenőrzése, vonatkozó
dokumentációk készítése
- Nemzetközi környezetben történő munkavégzés

Minimális tudás:

- Minimum 1 éves szoftver-fejlesztési / szoftver-tesztelési tapasztalat
- C/C++ programnyelv magabiztos ismerete
- Informatikus mérnök / villamosmérnök / programtervező matematikus végzettség
- Szoftverfejlesztési folyamatok és eszközök ismerete
- Kiváló szervező és kommunikációs készség
- Rendszerszemlélet

Ideális tudás:

- Beágyazott valós idejű rendszerek ismerete, CAN/BUS, Autosar, Flexray
- Minőségbiztosítási szakmérnöki végzettség
- Autóipari szabványok ismerete (ISO IEC 15504 (SPICE), ISO 26262)
- Projektmenedzsmentben való jártasság
- Min. 1 éves fejlesztői tapasztalat autóipari cégnél

1 éves szoftver-fejlesztési / szoftver-tesztelési tapasztalat, C/C++ programnyelv magabiztos ismerete

Üzleti megjelenés, jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség, jogosítvány

Szükséges nyelvtudás

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Veszprém

A szakértelmed megbecsülését tükröző juttatási csomag, Balatoni szellő, Balatoni-borvidék, (ha ügyes vagy, Frankfurti sör import), kiváló munkakörülmények, utazási támogatás, tréningek, jó hangulatú csapatépítések.

Szükséges dokumentumok

Fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél