Iratkozz fel hírlevelünkre!

Standard Test Automation Engineer - Szállodaipari terület
Budapest, XI. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Keretrendszer fejlesztés || Fiatalos csapat, modern irodaház || Plusz szabadságnapok || Londoni kiutazások */

Teszt automatizáló kollegát keresünk egy multinacionális vállalat magyarországi telephelyére. Az anyacég a szállodaipar meghatározó szereplője. Világszerte 20 000 ügyféllel rendelkeznek, melyek legtöbbje nagy utazásszervező vagy online foglalási rendszert működtető cég, és melyek nagy része API-on keresztül kapcsolódik a cég saját foglalási platformjához. A társaságnak kb 12 ezer direkt szerződése van hotelekkel, de az aggregált portfólió további 130 ezer szálláshelyet tartalmaz 10 000 helyszínen a világ minden táján. Naponta 80 millió keresést és több, mint 4000 foglalást kezel a rendszerük, és ez az igény folyamatosan nő. 8 fős tesztelői csapatukhoz keresünk új kollegát.

A feladatok:
• sikeres tesztautomatizálás, keretrendszer kialakítása és fenntartása web alkalmazásokra és web szolgáltatásokra, .NET, SpecFlow, Selenium Webdriver, C# és SQL segítségével
• teszttervek mégértése, és létrehozása
• az igények és funkcionális specifikációk megértése után automatizált teszt scriptek és dokumentációk készítése
• tesztelés közben felmerülő hibák azonosítása és dokumentálása (hibakezelői rendszerek segítségével)
• a szoftverfejlesztési ciklus és metódusok megértése
• részvétel a sprintekben a szoftvertesztelői folyamat különböző szintjein
• a tulajdonosok támogatása - részvétel a termék átadásánal történő tesztelésében (UAT test)

Szükséges Softskillek:
• Kiváló kommunikációs készség
• Kiváló együttműködési készség - közös munka a fejlesztési csapattal, a Scrum csapattal, Test Menedzserrel, Product Ownerrel, Projekt Menedzserrel és Üzleti Elemzővel

Kulcs kompetenciák

• Legalább 3 év QA tapasztalat
• Minimum 2 éves tapasztalat teszt automatizálásban
• Tesztautomatizáló technológiákban való jártasság (ideális esetben Selenium Webdriver (C#/Java), SpecFlow/Cucumber, SOAPUI, JMeter, MS SQL, vagy hasonló)
• Tesztautomatizáló keretrendszerek fejlesztésében és/vagy karbantartásában szerzett tapasztalat
• C#, vagy JAVA nyelv alapos ismerete
• Web Services/API tesztelésben szerzett tapasztalat
• Tapasztalat Agilis módszertan szerint működő projektekben (Scrum ismeret előny)
• Különböző platformok ismerete: Linux, Windows Server, MS IIS, MS SQL Server, Messaging Platform (RabbitMQ)

Előnyt jelent

• Tapasztalat utazási rendszerek tesztelésében
• Szakirányú felsőfokú végzettség (IT, Mérnök, Matematikus)
• ISTQB vizsga megléte

Szükséges nyelvtudás

Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban is elvárt

Amit a megbízónk kínál

• könnyen megközelíthető iroda
• fiatalos, jó hangulatú és rugalmas, de professzionális csapat
• +5 nap fizetett szabadság a törvényben előírt mennyiségen felül
• BKV bérlet
• próbaidő lejárta után, igény esetén heti 1 home office nap
• a betanítás alatt lehetőség van néhány napot eltölteni Londonban, illetve bizonyos időközönként (3-4 havonta) Londoni 1-2 napos kiutazás
• munkaidő 09:30-18:00 között
• fizetés bruttó 700.000-ig

Fényképes angol szakmai önéletrajz, melyben a jelölt kifejti eddigi projekt tapasztalatait