Nemzetközi viszonylatokban is egyre sikeresebb ügyfelünk keresi manuális tesztelőjét!
Budapest, 12. kerület

Ügyfelünk 5 fős csapatába keresi, hozzájuk hasonlóan elkötelezett és lelkes új kollégáját!

Alvállalkozók számára is nyitott a lehetőség!

A cégről:
A cég, amely nemzetközi viszonylatokban is egyre inkább erősödik, nagy elkötelezettje a dokumentumkezelési megoldásoknak. Üzleti folyamatok optimalizálásával már évek óta sikeres résztvevője a piacnak. Teljes körű vállalati tartalom menedzsment rendszert és szakértelmet nyújtanak ügyfeleik részére.

Feladatok:
• Teszttervezés
• Tesztek végrehajtása
• Tesztelési infrastruktúra kialakítása, karbantartása
• Szoftvercsomagok előkészítése

Szükséges "softskillek":
• Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség
• Csapatszellem, feladatszervezési képesség, rugalmasság
• Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség
• Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
• Rugalmasság, tanulási készség, széleskörű szakmai érdeklődés

Kulcs kompetenciák

• Valamilyen programnyelv ismerete (PowerShell, Java stb.)
• Manuális tesztelésben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat
• Alapszintű - SQL ismeret (Oracle 11g, MS SQL)

• Enterprise szoftver tesztelési tapasztalat (kommunikáció alapú tesztelési módszerek)
• Automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat
• BuildMaster-i tapasztalat
• Középszintű - SQL ismeret (Oracle 11g, MS SQL)
• Agilis működésben szerzett tapasztalat.

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol, szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

• Fejlesztői képzések, tréningek támogatása
• Nyelvtanfolyam
• A napi feladat végeztével, csocsó, xBox rendelkezésre áll.
• Kiváló munkakörnyezet, jó megközelíthetőség
• Alapbér + cafetéria + bónusz

Szükséges dokumentumok

Magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz