Iratkozz fel hírlevelünkre!

Kövess minket!

Pályakezdő/junior tesztmérnököt keresünk webes alkalmazások tesztelésére!
Budapest, XI. kerület

A cég egy multinacionális vállalat magyarországi telephelyeként működik. A csapat a mindennapi munka során teljesen beintegrálódik az angol tesztelő és fejlesztő csapatba.

Amit az „anyacégről” tudni érdemes:
A szállodaipar meghatározó szereplője, világszerte 20 000 ügyféllel rendelkezik, melyek legtöbbje nagy utazásszervező vagy online foglalási rendszert működtető cég, és melyek nagy része API-on keresztül kapcsolódik a cég saját foglalási platformjához. A társaságnak kb 12 ezer direkt szerződése van hotelekkel, de az aggregált portfólió további 130 ezer szálláshelyet tartalmaz 10 000 helyszínen a világ minden táján. Naponta 80 millió keresést és több, mint 4000 foglalást kezel a rendszer, és ez az igény folyamatosan nő.

A feladatok:
• sikeres tesztautomatizálás fejlesztése és fenntartása web alkalmazásokra és web szolgáltatásokra.
• teszttervek megértése

Kulcs kompetenciák

• 0-1 éves automatizált tesztmérnöki tapasztalat
• Web Automatizálás (Selenium Webdrive) ismerete
• C# fejlesztési ismeret
• MySQL ismerete

Előnyt jelent

• BDD ismeret, pl SpecFlow
• tapasztalat API tesztelésben
• tapasztalat utazási rendszerek tesztelésében
• Szakirányú felsőfokú végzettség

Szükséges nyelvtudás

Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban is elvárt

• könnyen, megközelíthető iroda, a villamos az épület előtt áll meg
• fiatalos, jó hangulatú és rugalmas, de professzionális csapat
• Munkaidő 09:30-18:00 között
• kedvezményes ételfogyasztás az iroda éttermében
• Cafetéria (BKV bérlet, fitness bérlet)

Szükséges dokumentumok

Angol szakmai önéletrajz