Iratkozz fel hírlevelünkre!

QA mérnök - Nemzetközi projekt - Teljes távmunka
Budapest

/* Full HO - Amerikai ügyfél - Aktív angol nyelvhasználat - Agilitás */

Ügyfelünk egy több, mint 100 fős San Franciscó-i vállalat, mely a pandémia idején is arra törekszik, hogy biztonságos, komfortos és prémium minőségű szállásokat biztosítson üzleti célú vendégei számára. Egy teljes mértékben online működésű, monitorozással ellátott rendszert fejlesztenek.

A folyamatosan bővülő magyar fejlesztői csapat jelenleg 17 fős, amerikai csapatuk pedig 10 fős. Jelenleg szoftvertesztelésre keresnek új, tapasztalt kollégát, biztosítva számára a teljes home office lehetőségét.

Feladataid lesznek:

• Szoftverminőség folyamatos ellenőrzése és javítása
• Tesztesetek írása, tesztelések végrehajtása (főként manuálisan, de lehetőség van automatizálásra is)
• Részvétel a stand-upokon és agilis megbeszéléseken a San Franciscó-i kollégákkal együtt
• Riportálás a szenior QA mérnök kollégának, együttműködés a tervező és szoftverfejlesztő kollegákkal

Kulcs kompetenciák

• Legalább 4 év tapasztalat szofvertesztelésben
• HTTP protokoll és API ismerete
• REST API tesztelési tapasztalat (Postman ismerete)
• HTML és CSS tudás
• Egész szoftveréletciklusra kiterjedő end-to-end minőségellenőrzési és tesztelési tapasztalat
•Tesztmenedzsment és hibajegykezelő rendszerek ismerete (Jira)
• Agilis módszertan ismerete

Szükséges készségek:

• Felelősségvállalás
• Önálló munkavégzés
• Jó empatikus és kommunikációs készség
• Folyamatos tanulás iránti vágy

• Automatizált tesztelés iránti ambíció (JS alapú keretrendszerek, API tesztelő megoldások)
• Felhőalapú webes applikációk tesztelésében szerzett tapasztalat (AWS)
• CMS tapasztalat
• IOT eszközök ismerete
• ISTQB vizsga
• Start-up környezetben szerzett munkatapasztalat
• Érdeklődés a vendéglátás és utazás iránt

Szükséges nyelvtudás

Kommunikációképes angol nyelvtudás, szóban és írásban

Munkavégzés helye

Budapest

Amit a megbízónk kínál

• Versenyképes fizetés
• Távoli, rugalmas munkavégzés
• Előrelépési lehetőség
• Lehetőség az automatizált tesztelésre
• Fix időtartamú ingyenes szállás a cég apartmanjaiban
• További szálláslehetőség a cég apartmanjaiban 50%-os kedvezménnyel
• Csapatépítő utak San Francisco-ba
• Konferenciák, továbbképzések támogatása

Szükséges dokumentumok

Angol nyelvű szakmai önéletrajz