Iratkozz fel hírlevelünkre!

Junior szoftvertesztelő - High-tech személyazonosítás
Budapest, 11. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Barátságos csapat - Személyazonosítási terület - Fejlődési lehetőség */

2009-ben alakult partnercégünk egyedi high-tech személyazonosító megoldás fejlesztésén dolgozik. Ez a hazai vállalkozású, innovatív cég a kormányzati és versenyszférának egyaránt fejleszt. Jelenleg 16 fős Scrum csapatukat szeretnék bővíteni egy szoftvertesztelő kollegával.

Informatikai végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A Te feladataid lesznek:

• Tesztesetek és tesztforgatókönyvek készítése
• Tesztelés végrehajtása
• A tesztelés kiértékelése, dokumentáció készítése és riportálás
• Folyamatos együttműködés a fejlesztői csapattal

Kulcs kompetenciák

• Felsőfokú informatikai területen szerzett végzettség
• Magas szintű informatikai ismeretek
• Microsoft Windows operációs rendszer alapos ismerete

Szükséges készségek:

• Energikus, pörgős személyiség
• Jó kommunikációs készség
• Kiváló problémamegoldás
• Gyors tanulás
• Felhasználói szemléletmód
• Precízitás, proaktív munkavégzés
• Jó csapatszellem
• Monotonitás tűrés

Előnyt jelent

• Szoftvertesztelői tapasztalat
• Fejlesztési és tesztelési folyamatokban szerzett tapasztalat
• ISTQB vizsga
• Agilis módszertan ismerete
• Hibakövető rendszerek ismerete
• Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
• Valamilyen tesztmenedzsment rendszer ismerete (QC, TestLink)
• Linux tudás

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás, írásban

Amit a megbízónk kínál

• Családias környezet
• Izgalmas terület
• Hosszú távú munkalehetőség
• Kiváló munkakörülmények
• Egészségügyi biztosítás
• Home office lehetőség

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz