Iratkozz fel hírlevelünkre!

Senior QA mérnök - Nagyvolumenű rendszerek
Budapest, 11. kerület

/* Érdekes nemzetközi projektek - Rugalmas munkaidő - Alkalmazott - Vállalkozó */

Partnerünk egy angol vállalat magyarországi telephelyeként üzemel. A budapesti csapat a mindennapokban is együttműködik a külföldi kollégákkal. Az angliai megbízó céget közel 20 éve alapították, és egyre szélesebb termék- és szolgáltatáskínálattal van jelen a piacon.

Jelenleg nagyvolumenű e-commerce platform fejlesztésén dolgoznak. Bővülő budapesti csapatukba keresünk most senior QA kollégát.

Vállalkozók jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

• Igények, funkcionális specifikációk megértése, manuális és automatizált tesztek írása az igények alapján
• Teszttervek írása
• A fejlesztési és egyéb technológiai csapatok, valamint az üzleti csapatok közötti kommunikáció segítése a funkciók megértése és tesztelése érdekében
• Tesztelés közben felmerülő hibák azonosítása és dokumentálása (hibakezelői rendszerek segítségével)
• A szoftverfejlesztési ciklus és a metódusok megértése
• A csapattagok segítése és támogatása
• A tulajdonosok támogatása - részvétel a termék átadásánal történő tesztelésében
• Tesztautomatizáló rendszerek fejlesztése és karbantartása

Kulcs kompetenciák

• Minimum 4-5 éves tesztelési tapasztalat,
amelyből minimum 2 év automatizált tesztelés
• Erős C# kódolási tapasztalat (legalább 1-2 év)
• Selenium Webdriver magabiztos használata

Előnyt jelent

• ISTQB vizsga
• Tesztautomatizáló keretrendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Egészségpénztári tagság
• Növekvő stabil cég
• Érdekes, nemzetközi projektek
• Cafetéria
• Csapatépítők, közös reggelik
• Teljes Home Office

Kiválasztási folyamat:
1. szakmai interjú
2. Skype interjú angolul
3. Ajánlatadás

Az ügyfél kiválasztási folyamata 2 hetet vesz igénybe, melyet tanácsadóink végig kísérnek és segítenek!

Szükséges dokumentumok

Angol nyelvű szakmai önéletrajz