Iratkozz fel hírlevelünkre!

Szenior Automatizált Tesztelő - Nagyvolumenű rendszerek
Budapest, 11. kerület

/* Kiemelkedő fejlődési lehetőség || Nemzetközi környezet || Vállalkozó || Cafetéria csomag */

Partnerünk egy angol vállalat magyarországi telephelyeként üzemel. A budapesti csapat a mindennapokban is együttműködik a külföldi kollégákkal. Az angliai megbízó cég közel 20 éve van jelen a prémium vendéglátóipari szektorban, egyre szélesebb termék- és szolgáltatáskínálattal.

Jelenleg nagyvolumenű foglalási rendszerük átalakításán dolgoznak. A projekt kezdeti fázisban van. A bővülő budapesti csapatukba keresünk most tapasztalt automatizált tesztelő kollégát.

Vállalkozók jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
• Webapplikációk tesztelése
• Hibakeresés, illetve a hibák okainak feltárása
• QA-ként részvétel a szoftverfejlesztés teljes életciklusában
• Tesztesetek implementálása és kivitelezése
• Részvétel a követelményelemzésben
• Root cause analízis

• Legalább 3-4 év tapasztalat automatizált tesztelésben (backend és frontend oldalon is)
• C# .NET vagy Java ismerete
• Specflow vagy Cucumber tapasztalat
• Selenium Webdriver magabiztos használata
• SQL ismeret

Előnyt jelent

• ISTQB vizsgák megléte
• Javascript ismeret
• Haladó szintű HTML, CSS tudás
• API alapú tesztauomatizálási eszközök ismerete (SoapUI, Postman, HTTP könyvtárak)

Szükséges Softskillek:
• Önálló munkavégzés

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Egészségpénztári tagság
• Cafetéria
• Igény esetén heti 1 nap home office
• Csapatépítők, közös reggelik
• Könnyen, megközelíthető, új, impozáns iroda

Kiválasztási folyamat:
1. szakmai interjú
2. Skype interjú angolul
3. Ajánlatadás
Az ügyfél kiválasztási folyamata 2 hetet vesz igénybe, melyet tanácsadóink végig kísérnek és segítenek!

Szükséges dokumentumok

Angol nyelvű szakmai önéletrajz