Iratkozz fel hírlevelünkre!

Senior Automatizált Tesztelő - Concierge Platform
Budapest, 11. kerület

/* Külföldi együttműködés || Nemzetközi környezet || Angol munkanyelv || Cafeteria csomag */

Ügyfelünk egy nemzetközi, gyorsan fejlődő, piacvezető vállalat. A cég egy angol vállalat magyarországi telephelyeként működik.

Amit az „anyacégről” tudni érdemes: közel 20 éve van jelen a prémium vendéglátóipari szektorban, egyre szélesebb termék- és szolgáltatáskínálattal. A cégnek 20 irodája van világszerte - a legfontosabb pénzügyi központokban -, szolgáltatásai pedig 35 országban érhetőek el, melyeket több millió felhasználó vesz igénybe.

Feladatok:
• Sikeres tesztautomatizálás, keretrendszer kialakítása és fenntartása web alkalmazásokra és web szolgáltatásokra, .NET, SpecFlow, Selenium Webdriver, C# és SQL segítségével
• Teszttervek megértése és létrehozása
• Az igények és funkcionális specifikációk megértése után automatizált teszt scriptek és dokumentációk készítése
• Tesztelés közben felmerülő hibák azonosítása és dokumentálása (hibakezelői rendszerek segítségével)
• A szoftverfejlesztési ciklus és metódusok megértése
• Részvétel a sprintekben a szoftvertesztelői folyamat különböző szintjein
• A tulajdonosok támogatása - részvétel a termék átadásánal történő tesztelésében (UAT test)

Szükséges Softskillek:
• Kiváló kommunikációs készség
• Kiváló együttműködési készség - közös munka a fejlesztési csapattal, a Scrum csapattal, Test Menedzserrel, Product Ownerrel, Projekt Menedzserrel és Üzleti Elemzővel

Kulcs kompetenciák

• Legalább 4 éves automatizált tesztmérnöki tapasztalat
• C# fejlesztési ismeretek
• Tapasztalat Web Automatizálásban (Selenium Webdrive)
• BDD ismeret, pl. SpecFlow
• Web Services/API tesztelésben szerzett tapasztalat
• XML / JSON ismerete
• MySQL ismerete
• Tapasztalat Agilis módszertan szerint működő projektekben (Scrum ismeret előny)

Előnyt jelent

• Tapasztalat utazási rendszerek tesztelésében
• Tesztautomatizáló keretrendszerek fejlesztésében és/vagy karbantartásában szerzett tapasztalat
• Szakirányú felsőfokú végzettség (IT, Mérnök, Matematikus)
• Különböző platformok ismerete: Linux, Windows Server, MS IIS, MS SQL Server, RabbitMQ
• ISTQB vizsga megléte

Szükséges nyelvtudás

Kiváló angol nyelvtudás, szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

• Könnyen megközelíthető iroda
• Új, impozáns iroda, zöld övezettel a környéken
• Fiatalos, jó hangulatú és rugalmas, de professzionális csapat
• Képzések, ISTQB vizsga támogatása
• Cafeteria
• Egészségpénztári tagság
• Igény esetén heti 1 nap home office
• Külföldi kiküldetések (London)

Szükséges dokumentumok

Fényképes angol szakmai önéletrajz