Iratkozz fel hírlevelünkre!

Adatbázis adminisztrátor - Oracle környezet - Zugló
Budapest 14. kerület

/*Adatbázis adminisztráció || Szakmai kihívások || Oracle ||*/

Partnerünk Magyarország legnagyobb felhőjének fejlesztője és üzemeltetője.

Szeretnél egy stabil magyar vállalatnál dolgozni? Szeretnél egy összetartó, szakértői környezetben dolgozni?

Feladatok:
• Oracle adatbázisok adminisztrálása (11gR2-19c , Exadata) CentOS/RedHat környezetben
• Nyílt forrású adatbázisok adminisztrálása Mysql (Mariadb) Postgresql (Enterprisedb)
• ORACLE Enterprise Edition RAC, Dataguard, üzemeltetése nagy (>10TB) adatbázisokkal
• Adatbázisok magas rendelkezésre állásának és jó teljesítményének biztosítása
• Proaktív üzemeltetési feladatok (mentés, monitorozások kialakítása, tárhely kezelés)
• Hibakezelés, hibajavítások (patch, PSU) telepítése
• Teszt/Fejlesztői környezetek kialakítása

• Minimum 2 év szakmai gyakorlat Oracle adatbázis adminisztrálása kapcsán, lehetőleg nagyvállalatnál
• Adatbázis/SQL monitorozás/optimalizálásban szerzett tapasztalat
• Oracle adatbázis adminisztrálási ismeret (11gR2-19c, Exadata -CentOS/RedHat környezet)
• Nyílt forrású adatbázisok adminisztrálási ismerete,

Szükséges softskillek:
• Rendszer- és folyamatszemlélet
• Hatékony problémamegoldó képesség
• Jó dokumentációs és kommunikációs készség

• Oracle adatbázis upgrade tapasztalat, Oracle SQL/PLSQL, valamint Linux BASH gyakorlat,
• Oracle szoftverek (RDBMS/RAC/ASM/Cloud Control) telepítése/konfigurálásában szerzett gyakorlat,
• Oracle RDBMS 19c, Exadata tapasztalat,
• CentOS/RedHat/OEL Server üzemeltetői tapasztalat,
• Nagyvállalati környezetben szerzett komplex üzemeltetési tapasztalat
• Magas rendelkezésre állású rendszerek elvárásainak ismerete
• ITIL ismeret

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• Hosszú távú munkalehetőség
• Stabil céges háttér, 1500 fő
• Cafetéria

Két körös interjúztatás:
• hr és szakmai interjú

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz