MS BI fejlesztő - remote - jó angollal - vállalkozóként, full time!
Otthonról végezhető

/* Home Office || főként amerikai ügyfelek || tárgyalóképes angol || alvállalkozó */

Partnerünk MS BI tanácsadó feladatra keresü vállalkozót teljes távmunkában.
TOP 500-as amerikai cégeknek illetve európai és indiai cégeknek kell szolgáltatni távolról.

Minimális óraszám 20óra/hét, de inkább full time munka, ügyfelünk szeretné ha az új kollégában hosszú távon gondolkodhatna.

Csak vállalkozók jelentkezését várjuk!

Feladatok:
• BI tanácsadás, ügyfélproblémák kezelése
• Modellezés, elemzési feladatok, hibakeresés
• SQL lekérdezések
• Telepítési feladatok (ezt megtanítják)
• időeltolódás miatt, csak délutáni, esti munkavégzés, hétköznap 16-21 óra között telefonos rendelkezésre állás.

Kulcs kompetenciák

• Power Pivot, DAX és MSSQL (minimum 2 éves tapasztalat)

Az alábbi technológiák ismerete:
• MS SQL
• SSAS Tabular
• Power Pivot, Reporting Services
• Power Query
• PowerBI.com
• PowerBI Gateway

Szükséges softskillek:

• Jó kommunikációs készség
• Tanácsadói szemlélet
• Rendelkezésre állás esti órákban
• Terhelhetőség, megbízhatóság

Szükséges nyelvtudás

Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

• Komoly szakmai fejlődési lehetőség a legújabb technológiákban
• Az angol nyelv folyamatos használata
• A munka rugalmasan, otthonról végezhető.

Előszűrés:
technikai interjú a szakmai vezetővel

Szükséges dokumentumok

Angol szakmai önéletrajz