Medior Oracle DBA - Belvárosi munkahely - Szakmai fejlődési lehetőség - Nagyvállalati környezet
7. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Közigazgatás || Belváros || Alkalmazott || Biciklibarát munkahely || Ingyenes parkolóhely mélygarázsban */

Magyar tulajdonú ügyfelünk 10 éve foglalkozik informatikai rendszerek fejlesztésével és az ehhez kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások nyújtásával közigazgatási környezetben.

3 senior kolléga várja új DBA munkatársát bővülő csapatukba. Ha megtetszett a lehetőség és szeretnél egy, a szakmai fejlődést elősegítő munkahelyen dolgozni, akkor jelentkezz!

Feladatok:
• Adatbázis karbantartása, rendszerhibák elhárítása és azok megelőzése
• Magas rendelkezésre állás biztosítása az adatbázis alapú rendszereknél
• A rendszerek technikai támogatása
• Informatikai változások folyamatos nyomon követése és elemzése
• Az adatbázissal kapcsolatos fejlesztési projektek szakértői támogatása
• Adatszolgáltatási kötelezettség támogatása

Kulcs kompetenciák

• 1-3 éves szakmai tapasztalat
• Az alábbiakban szerzett tapasztalat:
PL/SQL üzemeltetés
Linux üzemeltetés
• Üzemeltetési jártasság magas rendelkezésre állású környezetben
• Kiváló dokumentációs képesség

Előnyt jelent

• Oracle Database SQL vizsga;
• Oracle PL/SQL Developer vizsga (OCA, OCP).

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelvtudás előnyt jelent

Munkavégzés helye

7. kerület

Amit a megbízónk kínál

• Stabil hátérrel rendelkező cég
• Hosszútávú munkalehetőség
• Szakmai támogatás
• Képzéseken való részvétel lehetősége
• Béren kívüli juttatások (sportkártya, SZÉP kártya, munkába járás támogatása)
• Biciklibarát munkahely
• Kulturált munkakörülmények

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz