Iratkozz fel hírlevelünkre!

SAP fejlesztő - UI5 / Fiori - Folyékony angol - Óbuda
Budapest
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Svájci központú vállalat - SAP Partnerség - Innovatív projektek */

IT tanácsadással és fejlesztéssel foglalkozó Ügyfelünk budapesti irodájába keresünk SAP UI5/Fiori fejlesztő kollégát.

Partnerünk egy innovatív nemzetközi vállalat, mely egyedülálló szakértelemmel rendelkezik a PLM és az ahhoz kapcsolódó területeken. A legfontosabb célkitűzésnek tekintik a kiváló minőségű szolgáltatás nyújtását ügyfeleik számára, melyet a legújabb feltörekvő technológiák használatával biztosítanak.

Ha Te is szeretnél egy dinamikusan fejlődő csapat része lenni, jelentkezz!

Az új kolléga feladatai lesznek:

• Egy 5-10 fős fejlesztői csapat tagjaként különböző projektekben való részvétel
• SAP megoldások megvalósítása és támogatása multinacionális partnerek számára, különböző iparágakban
• Szoftver- és implementációs hibák felkutatása és megoldása, funkcionális útmutatás a megvalósításhoz az üzleti igények és folyamatok elemzését követően
• Olyan megoldások javaslata, amelyek a legjobban megfelelnek az ügyfél igényeinek
• Az egység tesztelésének támogatása
• Vezető fejlesztők támogatása a folyamatban lévő projektekben
• Dokumentációk írása a folyamatok előrehaladásáról

Kulcs kompetenciák

• Informatikusi vagy mérnöki területen szerzett diploma
• SAP UI5 vagy Fiori, CSS, HTML tapasztalat
• 1-5 év releváns szakmai tapasztalat
• Partnercégünk fogad junior és senior fejlesztőket is csapatába!

Szükséges softskillek:
• Komoly érdeklődés és elkötelezettség az informatikai terület iránt
• Lelkes, csapatjátékos típus
• Proaktivitás
• Alkalmazkodóképesség

Előnyt jelent

• SAP ABAP OO és SAP HANA ismerete
• Gateway ismeret
• Odata ismerete

Szükséges nyelvtudás

Folyékony angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest

Amit a megbízónk kínál

• Dinamikusan növekvő fejlesztői csapat
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Szakmai és nyelvi képzések
• Éves bónusz

Ügyfelünk kiválasztási folyamata két körből áll:
1. kör: általános beszélgetés
2. kör: interjú a cég egyik fejlesztő kollégájával

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz