Iratkozz fel hírlevelünkre!

Tapasztalt Go fejlesztőt keresünk Újbudára!
Budapest, 11. kerület

/* IoT - Németországi kiküldetések - Ipari automatizálás - Stabil háttér */

Német anyavállalattal rendelkező partnerünk évtizedek óta jól ismert, stabil résztvevője a nemzetközi piacnak. Főként ipari automatizálás és IoT területen.

Ha szeretnél egy emberközpontú, stabil munkahelyen dolgozni, és részt venni világszínvonalú projektekben, akkor jelentkezz, és fejleszd a jövő ipari rendszereit Te is!

Feladataid lesznek:
• Induló nemzetközi projekt 3 fős csapatában lehetsz Go fejlesztő!
• Hosszútávú, stratégiai fejlesztési feladatok a világpiacon meghatározó szerepű, nemzetközi ügyfelek részére
• CELOS, DMG irányító platformokon funkciófejlesztés
• Gép-kezelőfelület közti kommunikáció
• Kommunikációs boxok fejlesztése

Kulcs kompetenciák

• Legalább 3-4 éves tapasztalat Go fejlesztésben
• Ipari kommunikációs rendszerek ismerete: (M2M/IoT/Cloud, MQTT, OPC-UA, MTConnect)

Szükséges Soft skillek:
• Logikus gondolkodásmód, can-do attitűd
• Analitikus gondolkodás

Előnyt jelent

• Német nyelvtudás
• Az alábbi technológiákban való jártasság: Java, JS, NodeJS, Docker, Linux, CI/CD, GIT

Szükséges nyelvtudás

Erős angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Heti 1-2 nap Home Offcie lehetőség
• Havi pár napos kiküldetések Németországba (a pandémia után)
• Biztos háttér, dinamikusan fejlődő csapat
• Előrelépési lehetőség
• Kötetlen munkarend
• "A" kategóriás, modern irodaház
• Nyelvtanfolyamok (angol/német)
• Konferenciák, tréning lehetőségek
• Változatos feladatok
• Teljesítmény alapú bónusz
• Kávé, tea, és gyümölcsnapok

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz