Iratkozz fel hírlevelünkre!

Senior Python fejlesztő - Django keretrendszerrel
Budapest, 11. kerület

/ * Akár teljes távmunka || Nemzetközi projektek|| Teljes munkaidő */

2016-ban alakult szoftverfejlesztő partnerünk nagy multinacionális cégek tesztelési, valamint fejlesztési projektjeihez nyújt segítséget. Jelenleg Python fejlesztő kollégát keresnek bővülő Scrum csapatukba. 4 Python-os kolléga Lengyelországban, 2 Angliában dolgozik. Munkanyelv az angol.

Képes vagy perspektívát váltani, szeretnél mindig újat tanulni és érdeklődsz a legújabb a szoftvertechnológiák iránt?

Vállalkozók jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
• Funkcionális és technikai tervezésben való részvétel
• 3rd party applikációk integrálása a rendszerhez
• Teljesítménynövelés

Elvárások:
(A backend technológiákból minél többet ismerj, használj.)

Backend Tech Stack

• Python 3.6
• Lightweight web frameworks (pl
Flask, Starlette)
• Django 1.11
• Django Rest Framework 3.7.7
• asyncio (AIOHTTP)
• ElasticSearch 5.5
• Celery
• RabbitMQ
• Postgres
• GitHub

A frontendes technológiák ismerete csak előny:

Frontend Tech Stack

• Angular 6+
• Angular Material
• Bootstrap
• NGRX / State Management
• RXJS
• SASS

Kulcs kompetenciák

• 4-5 év tapasztalat Python fejlesztésben
• Párhuzamos és nagyforgalmú rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Minőségi szoftverfejlesztés
• Teljesítmény problémák megoldásában szerzett tapasztalat

Szükséges softskillek:
• csapatjátékos
• jó kommunikációs készség
• tanulni vágyó személyiség
• új technológiák iránti nyitottság

Előnyt jelent

Tapasztalat az alábbi technológiákkal:
• AWS
• Kubernetes
• Prometheus
• TeamCity

Szükséges nyelvtudás

Erős középfokú angol nyelvtudás, szóban is.

Amit a megbízónk kínál

• Ambiciózus ütemtervvel rendelkező csapat
• Új ötletek iránti nyitottság
• Nemzetközi fejlesztő csapat
• Cafeteria, egészségpénztári tagság
• Akár teljes távmunka

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz