Iratkozz fel hírlevelünkre!

Senior szoftverfejlesztő - IT Biztonság
Budapest, 11. kerület

/* Izgalmas feladatok || Rugalmas munkavégzés || Rengeteg fejlődési lehetőség */

Napról napra egyre több biztonsági réssel teli program születik, amit a szakemberek nem győznek javítani. Partnerünk küldetése pedig, hogy egyre kevesebb ilyen lásson világot. Céljuk, hogy a mérnökök körében általános legyen a biztonságos kódok írása.

Szereted a kihívást jelentő feladatokat? Szívesen tanulsz új technológiákat? Érdekel az IT security?

Ha a fenti kérdésekre igen a válaszod és te is magadénak érzed a cég küldetését, akkor ne habozz és jelentkezz!

Legyél te az agilis és extrém programozási alapelvek alapján dolgozó szoftverfejlesztő csapat része!

Feladataid az alábbiak lesznek:
• Részvétel a termékfejlesztés teljes életciklusában, a brainstormingtól a megvalósításig
• Architektúra tervezés, kódírás és automatizált tesztek írása
• IT biztonsági ismeretek terjesztése a szoftverfejlesztők között

Kulcs kompetenciák

• 5-10 év programozási tapasztalat
• Az alábbiak ismerete: OO, SOLID, TDD, CI / CD, DevOps
• Informatikai felsőfokú végzettség

Szükséges softskillek:
• Eredményorientált attitűd
• Erős analitikus gondolkodásmód
• Csapatban való munkavégzés szeretete
• Kreatív problémamegoldó képesség
• Egyszerű probléma megoldások felismerése

• Python 3 használatában szerzett tapasztalat: Windows, Linux és egy webes környezetben
• Agilis elvek, Lean Development, vagy Extrém programozásban szerzett tapasztalat
• Biztonságos programozási ismeretek
• Kriptográfiai ismeretek

Szükséges nyelvtudás

Erős angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Tapasztalt és motivált kollégák
• Folyamatos fejlődési lehetőségek, továbbképzések, tanfolyamok, szakmai kihívások
• Cafeteria rendszer
• Rugalmas munkavégzés

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz, valamint motivációs levél