Iratkozz fel hírlevelünkre!

GO fejlesztő - Industry 4.0
Budapest, 11.kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Stabil cég - Kötetlen munkarend - Előrelépési lehetőség - Nyelvtanfolyamok, tréningek */

Német anyavállalattal rendelkező partnerünk évtizedek óta jól ismert, stabil résztvevője a nemzetközi piacnak. Jelenleg Golang fejlesztő kollégát keresnek 30 fős budapesti mérnöki irodájukba.

Ha szeretnél egy emberközpontú, stabil munkahelyen dolgozni, és részt venni világszínvonalú projektekben, akkor jelentkezz, és fejleszd a jövő ipari rendszereit te is!

Feladatok:
• High-end gyártásfolyamatok valós idejű megfigyelésének hálózatos megoldása, kliens-szerver architektúrában
• AI vezérelt rendszerhez kapcsolódó webshop backendjének fejlesztése

Kulcs kompetenciák

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Legalább 3-4 év backend fejlesztői tapasztalat (GO, esetleg C#)
• Gyakorlat GO programozási nyelvben

Előnyt jelent

• Német nyelvtudás
• Szakirányú diploma
• Agilis módszertan ismerete

Szükséges nyelvtudás

Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Biztos háttér, dinamikusan fejlődő csapat
• Előrelépési lehetőség
• Kötetlen munkarend
• "A" kategóriás, modern irodaház
• Nyelvtanfolyamok (angol/német)
• Konferenciák, tréning lehetőségek
• Változatos feladatok
• Teljesítmény alapú bónusz
• Kávé, tea, és gyümölcsnapok

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz