Adatközponti hálózati rendszertervező - Nagyvállalati környezet
Budapest, 13. kerület

/* Élvonalbeli technológiák - F5, Juniper technológiák - Családbarát munkahely - Zöldmezős projektek */

Ügyfelünk egy stabil magyar nagyvállalat, ahol nagy referenciaértékű projekteken dolgozhatsz, a legújabb technológiákkal. Tapasztalt kollégáktól tanulhatsz, számos technológiát megismerhetsz a napi munka során.
Szakértői csapatukba keresünk most adatközponti hálózati rendszertervezésben jártas kollégát.

Főbb feladatok:

• Nagy megbízhatóságú informatikai rendszerek tervezésében, kialakításában és üzemeltetésre átadásában való szakértői támogatás, komplex ICT szolgáltatói környezetben
• Közreműködés tervezett fejlesztések rendszerre gyakorolt hatásának felmérésében, kockázatelemzésben, megvalósíthatóságok véleményezésében
• Árajánlatok, beszerzések műszaki szakértői támogatása
• Dokumentációk elkészítése, felülvizsgálata, aktualizálása
• Saját ICT platformokhoz kapcsolódóan technológiai stratégia kialakításában való részvétel

Kulcs kompetenciák

• Felsőfokú informatikai végzettség
• Minimum 3 éves tapasztalat adatközponti hálózatok tervezésében és üzemeltetésében
• Adatközponti hálózati ismeretek (LAN,SAN, switching és routing, firewall és loadbalance)
• Különböző tűzfal, loadbalance tervezési tapasztalat (F5, Juniper)
• Virtuális hálózati környezetek ismerete (pl: NSX-T)
• VxLAN, MPLS technológiák ismerete

Előnyt jelent

• Rendszertervek készítésében szerzett tapasztalat
• Meglévő szakmai/gyártói minősítések hálózati technológiák, virtuális SD környezetben

Szükséges nyelvtudás

Aktív angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Stabil céges háttér, 1500 fő
• Home Office lehetőség
• Céges üdülési lehetőség
• Családbarát munkahely
• Közösségi rendezvények
• AYCM kártya, aktív sportkörök
• Biciklibarát munkahely

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz