IT Helpdesk - kommunikációképes angollal - L1 support - MS környezet
Budapest 4. kerület

Partnerünk teljes körű IT szolgáltatással és üzemeltetéssel foglalkozik, illetve kapcsolódó részterületekkel, mint: nyomtató, wifi, levelezés vagy akár vírusvédelem fenntartása a partnercégeknél.

Szeretnéd, ha Veled bővítenék 15 fős IT csapatukat?

Akkor jelentkezz hozzájuk nyomban!

Feladataid az alábbiak lennének:

• L1 support
• Kliens oldali támogatás Windows környezetben
• Munkaállomások karbantartása
• Perifériák telepítése

Kulcs kompetenciák

• 1-2 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
• ITIL alapfogalmak ismerete úgy, mint:
ticket, change, change activity, operational activity, problem management, SLA
• MS Windows10 pro (MS Office, M365, ESET, Panda, Adobe) területen szerzett jártasság
• Kliensek működtetésében és perifériák beüzemelésében szerzett vállalati tapasztalat
• AD/DC működés, hálózati alapfogalmak és alap hálózati eszközök (pl.: Mikrotik, Cisco) ismerete, switching-routing

Szükséges soft skillek:

• Türelmes, segítőkész ügyfélkommunikáció
• Megbízható, lelkiismeretes munkavégzés

Előnyt jelent

• Informatikai szakirányú végzettség
• B kategóriás jogosítvány

Szükséges nyelvtudás

Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Modern irodai környezet biztosítása
• Cégen belüli előrelépési lehetőség
• Hibrid munkavégzés, heti 1 nap HO
• Készenléti pótlék
• Mentorálás

Későbbiekben:
• Kapcsolattartói és programgazda szerepkör
• 6 havonta adható félhavi bónusz
• Évi 3%-os automatikus hűségbónusz

A munka Budapesten időnkénti kiszállást igényel az ügyfelekhez.

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz