Junior Linux rendszermérnök - minimum 1 év vállalati tapasztalattal
Budapest
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Linux || Alkalmazott || Családias Környezet || Személyes fejlődés || */

Partnerünk már közel 10 éve nyújt kiemelkedő, komplex megoldásokat ügyfelei részére. Jelenleg új Linux rendszermérnök kollégájukat várják családias csapatukba.

Feladatok:
• Linux szerverek (fizikai, virtuális) menedzselése, karbantartása, mentése
• Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
• Belső és külső rendszerek, hálózat, szerverterem infrastruktúra üzemeltetése
• HA rendszerek üzemeltetése
• Hozzáférés-, jogosultságkezelés, incidens kezelés

• Minimum 1-2 év tapasztalat az alábbi rendszerek telepítésében és üzemeltetésében:
- Linux (leginkább Debian
- Apache, Nginx, PHP-FPM, MySQL
Különböző virtualizációs platformok (KVM, XEN)

Szükséges sofskillek:
• Képesség az önálló és a csapatban történő munkavégzésre
• Konstruktív hozzáállás
• Tanulni vágyás, fejlődés iránti elkötelezettség
• Igényes, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

• Mentési, archiválási technológiák ismerete

Szükséges nyelvtudás

Alapfokú angol nyelvtudás, főként írásban

Munkavégzés helye

Budapest

Amit a megbízónk kínál

• Szakmai fejlődési lehetőség
• Mentorálás
• Kellemes munkakörnyezet
• Jó csapat

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz