Iratkozz fel hírlevelünkre!

Medior/Senior Linux rendszermérnök - Debian, KVM, XEN
Budapest, 13. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Linux || Alkalmazott || Családias Környezet || Személyes fejlődés || */

Partnerünk már közel 10 éve nyújt kiemelkedő, komplex megoldásokat ügyfelei részére. Jelenleg új Linux rendszermérnök kollégájukat várják családias csapatukba.

Feladatok:
• Linux szerverek üzemeltetése
• Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
• Belső és külső rendszerek, hálózat, szerverterem infrastruktúra teljes üzemeltetése
• 3 szerverterem hálózati infrastruktúrájának tervezése és üzemeltetése, konfigurálása
• HA rendszerek működtetése
• Hozzáférés-, jogosultságkezelés, incidens kezelés
• IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása

• Minimum 3 év tapasztalat az alábbi rendszerek telepítésében és üzemeltetésében:
- Linux
- Apache, Nginx, PHP-FPM, MySQL
- Különböző virtualizációs platformok (KVM, XEN)
• Nyitottság készenlét ellátására

Szükséges softskillek:
• Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre
• Képesség a szervezet részegységeivel való együttműködésre
• Konstruktív hozzáállás
• Tanulni vágyás, fejlődés iránti elkötelezettség
• Ügyfélközpontúság
• Problémamegoldó készség
• Rugalmasság, terhelhetőség
• Lendületes, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

• 2-3 éves tapasztalat weboldalak üzemeltetésében
• Streaming, Openstack imseretek
• HA (elosztott / magas rendelkezésre állású) rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
• Infrastruktúra automatizáció ismerete (Ansible, puppet), script nyelvek ismerete
• Docker technológiában szerzett tapasztalat
• Mentési, archiválási technológiák ismerete
• Verziókezelő ismerete (GIT, SVN)

Szükséges nyelvtudás

Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

• Kellemes munkakörnyezet
• Home office lehetőség
• Kihívást jelentő szakmai feladatok
• Jó csapat

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz