Infrastruktúra üzemeltető - Komplex IT rendszerek - Nagyvállalati környezet
Budapest 13. kerület

/* Rendszerüzemeltetés || IBM, Dell, HP Storage ismeret || VMware, mentési rendszerek|| Két site-os üzemeltetés */

Ügyfelünk egy stabil, magyar nagyvállalat, ahol nagy referenciaértékű projekteken dolgozhatsz, a legújabb technológiákkal. Tapasztalt kollégáktól tanulhatsz, számos technológiát megismerhetsz a napi munka során.

Ha szeretnél belelátni rendszerüzemeltetői munkájukba ne habozz jelentkezni!

Feladataid lesznek:
• Részvétel komplex IT rendszerek infrastruktúrájának üzemeltetésében, különös tekintettel a Vmware, Storage, SAN hálózat, BLADE technológiák felügyeletét, monitorozását végző megoldásokra
• Rendszerek működésének proaktív módon történő optimalizálása
• Továbbfejlesztéseinek tervezésében, kivitelezésében való részvétel
• Incidens megelőző műszaki javaslatok kidolgozása

Kulcs kompetenciák

• Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
• Brocade SAN hálózati eszközök felügyeleti megoldásának kialakításában, üzemeltetésében való gyakorlat
• Két site-os üzemeltetésben szerzett tapasztalat
• IBM, Dell és HP storage jártasság
• Vmware vSphere Enterprise Plus ismeretek
• Veeam és IBM Spectrum Protect mentési rendszerekben üzemeltetési tapasztalat

Soft Skills:
• Önálló, megbízható munkavégzés
• Csapatjáték

Előnyt jelent

• IT Infrastruktúra projektekben szerzett tapasztalat
• Linux rendszerismeretek
• Hálózati ismeretek, Sophos, és Juniper üzemeltetési ismeret

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• Stabil céges háttér, 1500 fő
• Szakmai vizsgák szerzése
• Komplex szakmai feladatok

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz