MS rendszergazda - Kliens és szerver oldali feladatok - 50 user támogatása
Budapest, 9. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

Részletes leírás

/* Innovatív környezet || Szakmai fejlődés || Cafeteria */

Partnerünk kiemelkedő szerepet tölt be a hazai egészség és gyógyszer finanszírozás támogatásának területén. Céljuk, hogy ügyfeleiket a legkiválóbb módon támogathassák informatikai fejlesztésekkel és döntéshozó alkalmazásokkal.

Legyél Te is 4 fős csapatuk tagja!

Feladataid lesznek:
• IT infrastruktúra üzemeltetés támogatása, rendszerek frissítése és monitorozása
• Hardware és software környezet telepítése, adminisztrálása, hibaelhárítása az ügyfelek számára
• Felhasználók támogatása, jogosultságok kezelése (MS O365, Exchange, Active Directory, VPN, SSH);
• Üzleti alkalmazások fejlesztési támogatása, SVN és DevOps adminisztrációja
•Feladatautomatizálás és az IT üzemeltetés riport igényeinek támogatása;
• Tanúsítvány, domain, licenc és hardver nyilvántartások kezelése

Ügyfelünk kiválasztási folyamata 1 körös.

• Informatikai vagy mérnöki területen szerzett felsőfokú végzettség
• Minimum 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
• Oracle és Mysql/Mariadb ismeretek
• Hálózati ismeretek: TCP/IP és tűzfal konfiguráció
• Ticketing rendszer használatában szerzett tapasztalat

• Nagios, Zabbix, Sophos, script nyelvek ismerete (Bash, PowerShell, SQL, VBScript);
• Adott fejlesztői környezet (Maven, Jenkins, Vaadin, Eclipse, RShiny, Bonita) ismerete
• HA Proxy, Nginx, Oracle, PostgreSQL, MSSQL kezelési és üzemeltetési ismeretek;
• Alkalmazásüzemeltetésben szerzett tapasztalat
• Java kód olvasása, Powershell tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Home Office lehetőség
• Innovatív környezet
• Betanítás, beillesztés
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Cafeteria
• Céges mobil és előfizetés

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz