Iratkozz fel hírlevelünkre!

Informatikus, szerencsejáték ellenőr - Budapest belváros
Budapest + helyszíni ellenőrzések Magyarország területén

/* Szerencsejáték - MS, Linux rendszermérnöki háttér - ügyfélkapcsolattartás - hatósági ellenőrzés */

Partnerünk piacfelügyeleti típusú központi hivatalként működő szervezet, amely a szerencsejáték-szervezés állami felügyeletét látja el Magyarországon.

Feladatok:

Az engedéllyel rendelkező játékkaszinót, kártyatermet működtető szervezetek, továbbá online szerencsejáték szervezők és a szerencsejáték szervezéséről szóló törvény hatálya alá tartozó tevékenységek hatósági ellenőrzése és felügyelete.
A tiltott szerencsejáték szervezés felderítése, és az ezzel összefüggő ellenőrzés, engedélyezési eljárásokban való közreműködés.
A szerencsejáték szervezők által alkalmazott informatikai rendszerek megfelelőségének (a szerencsejáték biztonságos és szakszerű lebonyolítása feltételeinek) vizsgálata, üzemeltetésük szabályszerűségének ellenőrzése, figyelemmel a kapcsolódó audit dokumentumokban foglaltakra is.

Kulcs kompetenciák

Elvárások:

• Windows és Linux operációs rendszer ismeret
• irodai szoftverek magas szintű ismerete
• internetes, hálózati ismeretek: hál. protokollok, DNS IP lokáció, TCP/IP, VPN, SSH;
• webes technológiák: webszerverek, HTML, PHP;
• adatbázis-kezelés: MySQL, PostgreSQL, PLSQL;

Előnyök:

• digitális képrögzítéssel kapcsolatos ismeretek, elsősorban IP kamerás rendszerekben;
• Forensic technológiai ismeretek: írásvédők, szoftvereszközök (különösen FTK Tools, FTK Imager) módszerek.

Szükséges softskillek:

• jó szervező-, elemző-, illetve kommunikációs készség
• pontosság, precizitás, önálló munkavégzésre való képesség
• határozottság, eredményorientált személyiség
• problémamegoldó képesség, gyakorlatias gondolkodás

Előnyt jelent

• B kategóriás jogosítvány

Szükséges nyelvtudás

Angol nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál

• stabil céges háttér
• tanulmányok támogatása
• szakmai rendezvényeken való részvétel lehetősége
• cafeteria
• utazási költségtérítés

Szükséges dokumentumok

szakmai önéletrajz