Iratkozz fel hírlevelünkre!

Alkalmazásüzemeltetési csoportvezető - Linux környezet
Budapest, 15. kerület és 13. kerület

/* A kategóriás irodaház || Csoportvezetés || Alkalmazásüzemeltetés, Linux || Innovatív megoldások || Alkalmazott/Vállalkozó */

A közel 10 éve alapított, magyar tulajdonú, családias cég célja, hogy legeredményesebben tudják támogatni partnereiket céljuk elérésében, újszerű megoldásokat használva. Nagyvállalati ügyfélkörrel (bank, biztosító, telco) dolgoznak.

Feladatok:

• A lefejlesztett biztosítási platform éles és teszt oldali környezetének alkalmazás rétegét és middleware rétegét kell üzemeltetni
• Alkalmazás üzemeltetési csoport (3 fő) vezetése
• Hibakeresések és hibaelhárítások szakmai irányítása
• Az üzemeltetett alkalmazásokra és IT rendszerekre visszavezethető incidensek
analitikájában és a hibák elhárításában való aktív közreműködés
• Alkalmazásfelügyelet monitoring rendszerek segítségével
• Üzemeltetési SLA, ügyeleti rendszer biztosítása
• Kiterjesztett munkaidőben az üzleti és fejlesztési oldal támogatása
• Jira ticketing kezelése és riportálás
• Üzemeltetési folyamatok szabályozása, fejlesztése
• Auditok és szabályozások támogatása
• Új rendszerek, folyamatok üzemeltetési tervezésben és bevezetésénél való aktív közreműködés.
• Zabbix, Hostmonitor, Dynatrace, Logstash, Site24, Google Analytic monitorozási folyamatok fejlesztése, üzemeltetése
• Deployok kezelése
• Mentések kezelése
• Adatbázis szerver admin feladatok (MSSQL, DB2, MySQL db admin) expert szintű ellátása és szerver üzemeltetés

Partnerünk kiválasztási folyamata 2 körös:
1. kör: Telefonos interjú
2. kör: Személyes interjú/bértárgyalás

• Informatikai szakirányú diploma, vagy 8-10 éves releváns szakmai tapasztalat
• Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves vezetői tapasztalat
• Valamilyen script nyelvben való jártasság (pl. Powershell, Bash),
• Üzemeltetési gyakorlat Linux (CentOS) esetleg Windows környezetben
• MSSQL, Microsoft server ismeretek
• Git környezetben szerzett tapasztalatok
• Jira ticketing rendszer ismerete

Szükséges softskillek:
• Analitikus- és jó problémamegoldó képesség
• Higgadt, szakmai alapokra helyezett kommunikáció
• Erős érvelési és szakmai érdekérvényesítési készség

Szükséges nyelvtudás

Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit a megbízónk kínál

• Versenyképes juttatási csomag
• Azonnali munkakezdési lehetőség
• Változatos feladatok, több évre szóló project scope
• Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
• Kiváló, barátságos munkakörülmények
• Fejlődő, stabil háttérrel rendelkező multinacionális vállalati környezet
• Hosszú távú lehetőség
• Dinamikusan fejlődő cég
• Izgalmas, szakmai kihívást jelentő piacvezető projectben való részvétel
• Fiatalos, pörgős, igazán jó csapat
• Nemzetközi piac felé most nyíló termék
• Élenjáró technológiák és megoldások
• HO lehetőség

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz