Iratkozz fel hírlevelünkre!

Data Engineer - SIEM adatelemzés - Splunk - log menedzsment
Budapest, 2. kerület

/* Home office lehetőség - Rugalmas munkaidő - Vonzó juttatások */

Ügyfelünk egy 2009-ben alapított magyar rendszerintegrátor cég, akik IT biztonsági, hálózatbiztonsági és log menedzsment megoldásokat nyújtanak partnereiknek. Mára már igen jelentős szerepet töltenek be a hazai piacon.

Ha szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ahol a munka elsődleges értéket képez, ahol nyitottak az új ötletekre és ahol kifejezetten nagy hangsúlyt fektetnek a nyújtott szolgáltatások minőségére, akkor ne habozz, jelentkezz!

Főbb feladatok:

• Ügyfelekkel való konzultáció, ügyféltalálkozók
• Adatplatform tervezése az ügyfelek igényei alapján
• Adatplatform bevezetése (telepítés, az adatforrásokkal történő integráció, elemzések megvalósítása)
• Projektek nyomon követése, dokumentálása MS Office rendszerekben
• A megvalósított rendszerek támogatása
• Oktatások tartása, presales tevékenységek ellátása

Ügyfelünk kiválasztási folyamata 3 körös:

1. Telefonos interjú, az eddigi tapasztalatok, szakmai tudás felmérése
2. Személyes interjú a csapattal és a CTO-val,
3. Személyes találkozó, megállapodás a részletekről

• Legalább 3 év adattmérnökként, IT biztonsági mérnökként vagy hálózati rendszermérnökként szerzett tapasztalat
• SIEM/adatelemző eszköz ismerete
• Logelemzésben szerzett tapasztalat
• Adatszemléletű gondolkodásmód
• IT üzemeltetés/ IT biztonság/ IoT terület ismerete
• MS Office kiváló ismerete

Szükséges Softskillek:
• Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
• Csapatjátékos attitűd
• Képesség a folyamatos tanulásra és új technológiák elsajátítására
• Igényes munkavégzés

Előnyt jelent

• Splunk adatplatformos tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Aktív, középfokú angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Home office lehetőség
• Angol nyelvtanfolyam
• A próbaidőt követően Swiss Medical éves egészségügyi csomag
• Notebook, mobiltelefon korlátlan mobil előfizetéssel és 8 GB adatkerettel
• Kávé, tea, szörp és müzli az irodában
• Rendszeres csapatépítő programok: évente közös síelés, karácsonyi vacsora, közös kerti sütögetés, céges reggelik
• Taxi kártya biztosítása

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz