IT infrastruktúra szakértő - MS környezet - VMWare - O365 - Heti 2 nap HO
Törökbálint, eseti kiküldetésekkel külföldre

/* HLD, stratégiai tervezés || Telekommunikáció || Modern irodaház || Alkalmazott */

Regionális szerepet betöltő, 200 fős, IT szolgáltató partnerünk kezeli a hazai telekommunikációs hálózatok nagy részét, több ezer bázisállomással és adatközponttal Magyarországon. A céljuk, hogy kiemelkedő teljesítményt nyújtsanak ügyfeleiknek a fenntartható technológiai fejlődést és a jövő igényeit alapul véve.

A cég elkötelezett amellett, hogy jelentős szereplővé váljon az 5G megfizethető magyarországi bevezetésének lehetővé tételében.
Jelenleg új IT infrastruktúra szakértőt keresnek 6 fős csapatukba.

Feladatok:

• Üzleti oldalról érkező igények megértése, összegyűjtése, analizálása
• IT igények stratégiai szintű tervezése, projektbe szervezése, projektcsapat munkájának felügyelete, összehangolása, költségek, idő, erőforrás tervezése, követése
• A feladatok koordinálása, dokumentálása a projektek teljes életciklusa alatt
• Az üzleti részleggel való konzultáció az informatikai infrastruktúrával kapcsolatos feladatok meghatározásához, megoldási tervek elkészítése
• Infrastruktúra tervezés (hálózat, szerver, tárolók, operációs rendszerek és adatbázisok szintjén)
• Költségvetés készítése a tervezett infrastruktúrákhoz a globális megállapodások vagy szállítói igények alapján
• Igények, kérések kezelése a ticketing rendszeren keresztül
• Együttműködés az operációs csapatokkal, az implementálás támogatása

• Informatikai területen szerzett diploma vagy felsőfokú szakképesítés
• Magabiztos MS,VMWare és O365 tudás
• tapasztalat Active Directory (a telephelyen és az Azure-ban) és MS technológiák területén
• Minimum 4 év MS üzemeltetői tapasztalat nagyvállalati környezetben
• 1-3 év tapasztalat stratégiai tervezésben, informatikai projektek vezetésében
• gyakorlat HLD tervezésben, projekt idő, erőforrás és költségtervezésben

Szükséges softskillek:
• Csapatszellem, jó kommunikációs képesség
• Erős ügyfélközpontú gondolkodásmód
• Képesség az üzleti igények informatikai megoldássá való átformálására
• Tulajdonosi szemlélet

Előnyt jelent

• B kategóriás jogosítvány
• sikeres MCP vizsgák

Szükséges nyelvtudás

Aktív középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

• A legmodernebb technológiákkal dolgozhatsz, 5G, IoT, cloud.
• Támogatott szakmai tréningek
• Vonzó bér és cafeteria
• Éves bónusz
• Medicover szolgáltatás
• Baleset és életbiztosítás
• Rendszeres HO lehetőség

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz