Iratkozz fel hírlevelünkre!

Senior DevOps mérnök - Kubernetes - Linux
Budapest, 11. kerület

/* Nemzetközi környezet || Utazási szektor || Piacvezető ügyfelek || Home office */

2016-ban alakult újbudai szoftverfejlesztő ügyfelünk különböző multinacionális cégek tesztelési, valamint fejlesztési projektjeihez nyújt segítséget. Jelenleg új DevOps mérnök kollégát keresnek dinamikusan fejlődő, 4 fős csapatukba.

Feladatok:
• Kubernetes infrastruktúra kialakítása és kezelése (EKS, Kops, Kuberspray)
• DevOps struktúra fejlesztése
• Business As Usual fejlesztésekhez kapcsolódó feladatok

Kulcs kompetenciák

• Erős Linux tudás
• 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
• Erős Kubernetes tapasztalat
• Magas szintű AWS tudás és tapasztalat
• Összetett infrastruktúra üzemeltetésben szerzett tapasztalat
• VPC ismerete
• Terheléselosztók és automatikus méretezés
• Cloudfront ismerete
• Bash/ Python tapasztalat

Szükséges sofstkillek:
• Önálló munkavégzés
• Proaktivitás

Előnyt jelent

• Docker ismeret
• Terraform, Ansible, Packer, Vault ismeret

Szükséges nyelvtudás

Angol aktív középfok

Amit a megbízónk kínál

• Start-up hangulatú környezet
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Nemzetközi projektek
• Rendszeres csapatépítők
• Home office lehetőségek
• Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (Laptop, monitorok)

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz