Adatközponti szolgáltatásmenedzser keresünk informatikai szolgáltató partnerünkhöz!
Pest
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Stabilitás, szakmaiság, modern technológiák || Béren kívüli juttatások || Alkalmazott || Teljes állás, heti 1 HO */

Ügyfelünk egy stabil magyar nagyvállalat, ahol elsajátíthatod a legújabb technológiákat, miközben számos expert szakemberrel dolgozhatsz együtt nagy referenciaértékű projekteken.

Ha szeretnél egy remek közösség tagjaként dolgozni, akkor olvass tovább, hogy milyen feladatok várnak Rád!

Feladatok:
• Ügyfélmenedzserek szakmai támogatása adatközponti igények megoldásának meghatározásában.
• Műszaki árajánlatok elkészítése.
• Beszerzések, alvállalkozói szerződések kezdeményezése.
• Ügyféltárgyalásokon való részvétel az ügyfélmenedzserrel.
• A szolgáltatás megvalósításának koordinációja.
• Szolgáltatások kialakításában, szolgáltatási szintek meghatározásában, való részvétel.

Kulcs kompetenciák

• Felsőfokú informatikai végzettség
• Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat nagyvállalati IT rendszerek üzemeltetésben
• Adatközponti, hálózati, IT infrastruktúra szolgáltatási ismeretek
• Jó kommunikációs készség
• Együttműködésre való törekvés

Előnyt jelent

• ITIL alapismeretek
• Adatközponti és/vagy IT infrastruktúra piac ismerete (beszállítók, gyártók, megoldások)

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvismeret

Munkavégzés helye

Pest

Amit a megbízónk kínál

• Stabil céges háttér, 1500 munkavállaló
• Rugalmas munkarend
• Cafetéria
• Személyes fejlődés elősegítése
• Összetartó csapat
• Családbarát cég
• Nagy referenciaértékű projektek

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz