IT Team Lead - 6-8 fős alkalmazásüzemeltető csapat - pénzintézeti szektor
Budapest, 13. kerület

/* Változatos feladatok || Képzések || Innováció || Alkalmazott ||MSSQL */

Nemzetközi pénzintézeti ügyfelünk keresi 6-8 fős alkalmazás üzemeltetési csapatának új vezetőjét. Ha felkeltette érdeklődésedet a leírás, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:
• 6-8 fős alkalmazásüzemeltetési csapat irányítása
• Napi operatív vezetési, problémák kezelése
• Auditok menedzselése
• Évente pár alkalommal 1-2 napos kiküldetések
• KPI-ok figyelése, betartatása

Kulcs kompetenciák

• Szakirányú IT végzettség
• Minimum 1 év vezetési tapasztalat
• Minimum 4 év tapasztalat üzemeltetési területen
• SQL magasszintű ismerete (MSSQL)
• Microsoft technológiák ismerete
• Script nyelvek ismerete
• Ticketing rendszer ismeret
• Java alapú alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Szükséges "Softskillek":
• Kiváló kommunikációs képesség (szóban és írásban)
• Jó problémafelismerő és -megoldó készség
• Ügyfélközpontú viselkedés

Előnyt jelent

• DB2 ismeretek

Szükséges nyelvtudás

Középfokú angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Szakmai és egyéni fejlődés
• Változatos feladatok
• Innovatív, stabil multinacionális vállalati környezet
• Prémium

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz