Iratkozz fel hírlevelünkre!

Senior alkalmazásüzemeltető - SAP terület - L2 támogatás
8. kerület

/* Alkalmazott || Stabil háttér || Fejlődési lehetőség || Szakmai kihívások || 1 nap Home Office */

Ügyfelünk egy stabil, magyar nagyvállalat, ahol nagy referenciaértékű projekteken dolgozhatsz, a legújabb technológiákkal. Sok seniortól tanulhatsz, számos technológiát megismerhetsz a napi munka során.

Ha felkeltette érdeklődésedet a lehetőség és szeretnél egy remek közösség tagjaként dolgozni, ahol szakmailag fejlődhetsz, akkor olvass tovább, hogy milyen feladatok várnak Rád!

Feladatok:
• A felhasználóktól érkező üzleti igények L2 szintű támogatása
• Workflow folyamatok támogatása
• Hibakeresés
• Hepldesk rendszer kezelése
• Közreműködés fejlesztési feladatok tesztelésében, dokumentálásában
• Kisebb fejlesztési feladatok végrehajtása
• Kapcsolattartás a felhasználókkal, üzleti területekkel és az L3 szintű támogató kollégákkal
• SAP szerepkörök kialakítása, menedzselése
SAP jobok/bacth input mappák definiálása, ütemezése, felügyelete
• Transzportok kezelése
• Query-k készítése
• Alkalmazás specifikus interfészek felügyelete

• Felsőfokú informatikai végzettség vagy szakirányú felsőfokú szakképesítés
• Legalább 5 éves, azonos munkakörben szerzett tapasztalat (FI,CO,AM,SD, DMS, KVM, PM, MM, WM)
• Minimum 3 év tapasztalat MM, WM és PM modulokban (modulgazda szinten)
• Workflow adminisztrátori jártasság
• SAP jogosultsági rendszer alapos ismerete
• Jártasság projektekben
• Tapasztalat SAP bevezetésben

Előnyt jelent

• SAP S4 HANA ismeretek
• SAP üzemeltetési tapasztalat
• BW, BO jártasság
• SAP fejlesztői tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Kommunikációképes angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

8. kerület

Amit a megbízónk kínál

• Stabil nagyvállalati háttér
• Cafetéria és béren kívüli juttatások
• A szükséges vizsgák megszerzésének támogatása
• Személyes fejlődés elősegítése

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz