IT Operációs vezető - pénzintézeti szektor - 25 fő irányítása
Budapest, 13. kerület

/* Üzemeltetési csapatok vezetése || Változatos feladatok || Remek közösség || Teljes állás || Szakmai kihívások */

Egy változatos feladatokkal teli munkát szeretnél? Több éves vezetői tapasztalattal rendelkezel az IT operációs vezetésben?

Nemzetközi pénzintézeti ügyfelünk IT Operációs csapatának keresi új vezetőjét. Ha a fenti kérdésekre igen a válaszod és a leírásban szereplő elvárásoknak is megfelelsz, ne habozz jelentkezni!

Feladatok:
• Üzemeltetési csapatok irányítása, a napi operatív vezetés, problémák menedzselése
• IT operáció KPI-ok figyelése, folyamatos alakítása és betartása
• Hosszú távon az infrastruktúra stratégiai alakításban való részvétel

Kulcs kompetenciák

• Releváns szakmai vezetői tapasztalat, legalább 3 év
• Felsőfokú IT végzettség
• Minimum 5 év rendszermérnöki tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány

Szükséges "Softskill":
• Jó people management készség
• Jó tárgyalási készség

Előnyt jelent

• Pénzintézeti szektorban szerzett tapasztalat
• AS 400-as rendszerek terén szerzett tudás
• ITIL vizsga és ITIL szerű működésben szerzett ismeretek
• Change management-ben szerzett tapasztalat
• Változó, nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
• IT projektekben jártasság

Szükséges nyelvtudás

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Kötetlen munkarend
• Esetenként Home Office lehetőség
• Étkezési támogatás
• Szakmai képzések
• Egészségmegőrzés
• Biciklibarát munkahely
• Családi iroda játszósarokkal

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz