Rendszerintegrációs igazgató - Nagyvállalati környezet - 15 fős csapat, 5 direkt riport
Budapest 13. kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Infrastuktúra és hálózat fejlesztés || Komplex projektek || Teljes állás || Kiemelt bérezés, céges autó */

Ügyfelünk egy stabil, magyar nagyvállalat, ahol nagy referenciaértékű projekteken dolgozhatsz, a legújabb technológiákkal.
Kiváló munkahely, ha szakmailag fejlődni akarsz, számos technológiát megismerhetsz a napi munka során.

Most rendszerintegrációs vezetőjüket keresik 15 fős csapatuk élére. Ha megtetszett a lehetőség, akkor olvass tovább, hogy milyen feladatok várnak rád!

Az osztály vezetésével összefüggő feladatok:

• A rendszermérnökök, architectek munkájának felügyelete, irányítása
• A humán erőforrás kapacitás tervezés, erőforrás utánpótlás megoldása
• Az osztály stratégiai célkitűzéseinek meghatározásával, tervezéssel, szabályozásával kapcsolatos szakmai anyagok készítése

Az osztály szakmai vezetésével összefüggő feladatok:

• A vállalati telekommunikációs és IT infrastruktúra platformok fejlesztésének tervezésének, irányításának felügyelete
• Szakmai javaslatok kidolgozásának felügyelete, külső és belső informatikai infrastruktúra, telekommunikációs szolgáltatások fejlesztésére
• A bevezetendő új infrastruktúra és szolgáltatási platformok, technológiák, rendszerek bevezetésének, illetve létező ilyen platformok, rendszerek technológiaváltással járó módosításának tervezésének felügyelete

Kulcs kompetenciák

• Releváns felsőfokú végzettség
• Legalább 5 év informatikai infrastruktúra- és/vagy hálózatfejlesztés területén szerzett tapasztalat
• Legalább 2 év vezetői tapasztalat
• Komplex fejlesztési projektek műszaki oldalú vezetése, a piaci megoldások, szereplők, beszállítók ismerete

Szükséges soft skillek:
• Perspektivikus gondolkodás
• Eredményorientáltság
• Szervezetfejlesztési tapasztalat

• 5 év tapasztalat, nagy létszámú szakmai csapat irányításában
• EU fejlesztési projekt tapasztalat
• Alap infrastruktúra és hálózat tervezési tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Stabil háttér
• Kötetlen munkarend
• Cafetéria
• Prémium
• Felső-középkategóriás gépjármű biztosítása
• Mobiltelefon
• Céges laptop, tablet

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz