Iratkozz fel hírlevelünkre!

SW/HW rendszertámogató - L2 incidenskezelés- Zugló
Budapest, 14.kerület
Sajnos ezt a pozíciót már betöltötték, kérlek nézz körül az aktuális állásajánlatok között.

/* Alkalmazott || Szakmai kihívások || Rugalmas munkaidő || Újító szemlélet */

Partnercégünk 50 fős szoftverfejlesztő cég. Főbb profiljukba tartozik az infrastruktúra-menedzsment, távfelügyeleti- rendszerek, egyedi- szoftverek, és egyéb real-time, prepaid alkalmazások készítése, valamint ezek karbantartása.

Most új L2-es rendszertámogató munkatársukat várják 5 fős csapatukba. Ha megtetszett a lehetőség és szeretnél egy innovatív szemléletű közösség tagja lenni, akkor ne habozz, jelentkezz!

Feladatok:
• Szoftveralkalmazások és szolgáltatások incidenseinek SLA feltételekhez igazodó menedzselése
• Az incidens elhárításának irányítása; az események és a tevékenységek dokumentálása
• Technológiai-és szolgáltatásfejlesztés területen a szolgáltatásüzemeltetés-és az incidenskezelés érdekképviselete
• 7/24-es ügyeleti feladatok 3 hetente

Kulcs kompetenciák

• 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• TCP/IP, HTTP(S), SNMP, ICMP, SOAP hálózati protokollok ismerete
• Különféle hibajegykezelő rendszerek ismerete
• Középfokú műszaki végzettség
• Tapasztalat telekommunikációs és/vagy informatikai üzemeltetés-támogatási területen

Szükséges soft skillek:
• Proaktív attitűd
• Kiemelkedő kommunikációs készség
• Fejlett problémamegoldó képesség
• Ügyfél-orientált látásmód
• Analitikus gondolkodás
• Innovatív szemlélet
• Nyitottság új dolgok iránt
• Felelősségteljes és önálló munkavégzés

Előnyt jelent

• Munkatapasztalat rendszertámogató feladatkörben
• ISTQB ismeret
• Forráskezelő (SVN, GIT) használata
• ITIL alapismeretek

Szükséges nyelvtudás

Alapszintű angol nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál

• Mentorálás
• Szakmai és nyelvi képzések
• Szakmai kihívások
• Rugalmas munkaidő
• Céges mobil
• Cafetéria
• Utazási támogatás

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz