Iratkozz fel hírlevelünkre!

Rendszertervező - Linux - Jenkins tapasztalat
7. kerület

/* Stabil háttér || Belváros || Alkalmazott || Változatos feladatok || Szakmai fejlődés */

Magyar tulajdonú,10 éves tapasztalattal rendelkező cég szoftver rendszerek fejlesztésével, alkalmazások üzemeltetésével és az ezekhez kapcsolodó tanácsadói szolgáltatások nyújtásával foglalkozik közigazgatási környezetben.

Most új rendszertervező munkatársukat várják csapatukba. Ha megtetszett a lehetőség és szeretnél változatos, kihívást jelentő feladatokban részt venni, jelentkezz!

Feladatok:
• Continuous Delivery (CI/CD) folyamatok támogatása és felügyelete
• Tervezési feladatok ellátása

Kulcs kompetenciák

• CI/CD tapasztalat
• Erős Jenkins tudás
• Linux, vmWare alapú, magas rendelkezésre állású rendszerek, alkalmazások üzemeltetésében szerzett több éves tapasztalat
• Node.JS, Java, Nginx, Apache, Tomcat webalkalmazásokban, webszerverek üzemeltetésében szerzett több éves tapasztalat
• Az érintett rendszerelemekre vonatkozó telepítés, konfigurálás, patch menedzsment
• Linux web technológia tapasztalat

Előnyt jelent

• Felsőfokú informatikai végzettség
• Átfogó tapasztalat IT területen
• Zabbix ismerete
• Docker és Node.JS tapasztalat/ismeret
• Jártasság Debianban

Softskillek:
• Képesség az új alkalmazások, technológiák megismerésére és bevezetésére
• Ügyfélközpontú gondolkodásmód, hatékony problémamegoldó képesség
• Önálló, megbízható, pontos, precíz munkavégzésre való képesség

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelv ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye

7. kerület

Amit a megbízónk kínál

• Stabil háttérrel rendelkező cég
• Változatos, kihívást jelentő feladatok
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Cafetéria
• Kulturált munkakörülmények
• Teljesítményértékelésen alapuló bónuszrendszer

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz