Senior rendszermérnök - Mentési és tároló rendszerek - Változatos feladatok
14. kerület

/* Alkalmazott || Komplex projektek || Teljes állás || Juttatások || Szakmai fejlődés */

Ügyfelünk egy stabil, magyar nagyvállalat, ahol nagy referenciaértékű projekteken dolgozhatsz, a legújabb technológiákkal.
Kiváló munkahely, ha szakmailag fejlődni akarsz, számos technológiát megismerhetsz a napi munka során.

Most új, mentési és tároló rendszerekre specializálódott rendszermérnöküket várják 11 fős csapatukba!

Feladatok:
• Komplex IT rendszerek infrastruktúrájának üzemeltetése (mentési és tároló rendszerek elsősorban)
• A beérkezett igények alapján a tároló és mentési rendszerek konfigurációjának módosítása
• Készenlét biztosítása
• Részvétel a projektekben
• Hibakeresés és hibaelhárítás
• Szakmai koordináció konkrét feladatoknál

Kulcs kompetenciák

• 4 év releváns szakmai tapasztalat
• Az alábbiakból legalább 1 mentési és/vagy midrande kategóriájú tárolórendszer ismerete:

• HP DataProtector
• Symantec Netbackup vagy Backupexe
• EMC Networker
• EMC VNX/Unity
• IBM TSM
• IBM V7000
• 3PAR 7xxx

• Pontos és megbízható munkavégzés

Előnyt jelent

• Tapasztalat nagyvállalati IT rendszerek üzemeltetésében

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol nyelvismeret

Munkavégzés helye

14. kerület

Amit a megbízónk kínál

• Szakmai fejlődés
• Komplex projektek
• Professzionális szakmai környezet
• Stabil nagyvállalati háttér
• Cafetéria és béren kívüli juttatások
• A szükséges vizsgák megszerzésének támogatása
• Készenlét/ túlóra kifizetés

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz