Linux rendszermérnök juniortól senior szintig - Debian - Kreatív csapat - Jó lokáció, Pest
Budapest, 13. kerület

/* Jó lokáció || Alkalmazott || Családias Környezet || Személyes fejlődés || Kreatív csapat */

10 éve alakult magyar cég azzal a nem titkolt céllal jött létre, hogy modern technológiákat használva, stabil szolgáltatást nyújtson a szerverbérlés, szerverüzemeltetés piacán.

Most új Linux rendszermérnök kollégájukat várják családias csapatukba. Legyél akár junior, medior vagy senior, ügyfelünk szívesen lát!

Feladatok:
▪ Linux szerverek (fizikai és virtuális) menedzselése, karbantartása, mentése
▪ Alkalmazások futtatókörnyezetének szerver oldali üzemeltetése
▪ Hálózat üzemeltetés, konfigurálás
▪ HA rendszerek működtetése
▪ Hozzáférés-, jogosultságkezelés, incidens kezelés
▪ IT védelmi rendszer, tűzfal karbantartása
▪ Általános support feladatok ellátása
▪ Ügyelet vállalása

A kiválasztás menete egykörös:
▪ HR interjú és szakmai interjú

Az alábbi rendszerek telepítésében és üzemeltetésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat:
▪ Linux (leginkább Debian)
▪ Apache, Nginx, PHP-FPM,MySQL
▪ Különböző virtualizációs platformokban jártasság (KVM, XEN)
▪ Hálózati alapismeretek

Előnyt jelent

▪ Streaming és Openstack jártasság
▪ Centos, Ubuntu ismeret
▪ Infrastruktúra automatizáció tapasztalat (Ansible, puppet)
▪ Script nyelvek ismerete
▪ Docker tapasztalat
▪ Mentési és archiválási technológiákban való jártasság
▪ Verziókezelő ismerete (GIT, SVN)
▪ Tulajdonosi szemlélet

Szükséges nyelvtudás

Szakmai angol (írásban)

Amit a megbízónk kínál

▪ Korrekt, stabil cég
▪ Jó infrastruktúra
▪ Családias környezet
▪ Kiváló megközelíthetőség
▪ Kreatív csapat
▪ A szakma legjobbjaitól tanulhatsz
▪ Személyes fejlődés elősegítése és támogatása

Szükséges dokumentumok

Szakmai önéletrajz